Sennik

Le reve et ses symboles
83-89076-87-X
sen, sennik
Marek

Ten sennik pozwoli odczytać całą głębię i bogactwo snów za pomocą ich analizy - konkretnej, psychologicznej, psychoanalitycznej i mitologicznej. Marie Coupal od wielu lat prowadzi seanse kierowanych snów i jest jedną z najlepszych kanadyjskich specjalistek w tej dziedzinie.

źródło okładki: własne

Monika127 | 2013-03-25
Przeczytana: 16 stycznia 2013

Szczerze polecam, tę skromna książkę. Zawiera bardzo dużo haseł, które są rozbudowane. Książka nie tłumaczy snów wprost. Pomaga je zinterpretować. W zasadzie poza prostymi wyjaśnieniami publikacja ta zawiera sporą dawkę analizy najważniejszych symboli. Świetna lektura. Do tego niedroga. Jak większość dobrych książek gdzieś pewnie przepadła w machinie rynku wydawniczego. Ale warto o niej pisac, moze kiedys jakiś wydawca przypomni sobie o niej.

olkacool | 2013-07-14

nie znam lepszego.. cokolwiek by mi się nie śniło - komentarz pasuje idealnie.. szkoda tylko nie ma wszystkich haseł.. albo ja mam po prostu nietypowe sny ...

Polecam!!!

olguska | 2011-08-29