Astrologia

Astrology for Living
83-7227-790-7
wróżby, astrologia
Panna_Lou

Przewodnik po astrologii zodiakalnej objaśni, jak wielkie znaczenie ma dla Ciebie znak urodzenia i jak w każdej chwili Twojego życia wpływa na dokonywane wybory. Z tej książki dowiesz się, w jaki sposób Twój znak oddziałuje na cale Twoje życie, od związków z innymi przez zdrowie, styl ubierania się, preferencje zawodowe, po urządzenie domu i sposób spędzania czasu.

artdeco92 | 2016-03-01
Na półkach: Przeczytane, 2016

Pięknie wydana i na pierwszy rzut oka bardzo ciekawa. Niestety, pojawia się w niej kilkanaście błędów i naprawdę sporo uproszczeń! Ot, jako ciekawostka, lecz bynajmniej nie źródło rzetelnej wiedzy dla prawdziwych pasjonatów. Jeszcze raz plus za ilustracje.

Aleksandra | 2012-05-07
Przeczytana: 02 stycznia 2005

Dostałam w prezencie. Książka fajnie napisana, ale czy w to wierzyć czy nie, kto to wie ;)

Agata | 2013-04-19
Przeczytana: 08 marca 2003