Jak uczyć się szybko i skutecznie

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Christian Drapeau Jak uczyć się szybko i skutecznie KDC Warszawa 2002 okładka miękka 192 stronyz okładki: Co to jest przyspieszone uczenie sięa Termin ten oznacza sposób podejścia, postawę, technikę czy metodę ułatwiającą uczenie się i pozwalającą zdobyć nowe wiadomości szybciej i łatwiej. Ta doskonała książka jest jednym z najpełniejszych opisów

słaba, jak dla mnie nic nie wniosła w pomocy do szybkiej nauki

jak dla mnie szkoda mi miejsca dla niej na półce

| 2013-12-15
Lubie_rower | 2012-08-13
Przeczytana: 05 sierpnia 2012

Książka przedstawia kilka ciekawych zagadnień dotyczących szybkiej nauki. Jej dobrą stroną są przykłady ćwiczeń, które mają wpływać na lepsze zapamiętywanie i koncentrację, a także konkretne przykłady utworów, które pomagają procesowi uczenia się. Minusem jest ogólnikowe podejście do każdego z tematów i żeby w pełni wykorzystać zawarte w książce techniki trzeba sięgnąć po dodatkową literaturę, jednakże książka jest dobrym wstępem do zagadnienia jakim jest przyspieszone uczenie się, a wszystko jest napisane zwięzłym, przystępnym językiem, co przełożyło się na niewielką objętość.

książek: 2045

Ciekawa książeczka Francuskiego Autora, na szczęście pozbawiona ezoteryki. Gdyż na Polskim rynku Ezoteryka wchłonęła tego typu publikacje.

Poznamy w niej zasady odnośnie dobrej koncentracji, różnic między prawą i lewą półkula, jak pobudzić ciało modzelowate i wiele innych zagadnień plus kilka zagadek.

Bardzo wartościowa praktyczna książeczka. Wszystko można zastosować i zweryfikować. Polecam każdemu kto bawi się w poprawianie swych zdolności intelektualnych....

Tiger | 2012-09-20
Przeczytana: 19 października 2012

średnia pomocna.

Halina | 2013-06-12
Na półkach: Psychologia, Przeczytane
Przeczytana: 01 czerwca 2013

Bardzo dobry styl pisania, przystępny, ciekawe ćwiczenia i - co najważniejsze - cudowne, skuteczne metody nauczania. Polecam wszystkim, tym, którzy już się nie uczą w szkołach również.

margoz | 2017-02-09
| 2016-10-23