Olśnienie

Wydawnictwo: Libros
Whole new light
romans
Wanda

Młoda i atrakcyjna Cyn McCall po przedwczesnej śmierci męża dotkliwie odczuwa pustkę i nużącą monotonię. W skrytości ducha marzy, by wydarzyło się coś, co przywróci jej dawną radość i szczęście. Wie, iż zawsze może liczyć na Wortha Lansinga, najlepszego przyjaciela i zarazem partnera w interesach jej zmarłego męża. Przy nim zdobywa się na uśmiech i zapomina o zmartwieniach. Pewnego dnia Worth zaprasza Cyn na niewinny wypad weekendowy do Meksyku i tu, ku swemu zaskoczeniu, uświadamia sobie, że to, co żywi do niej, nie mieści się w kategoriach zwykłej, czystej przyjaźni. Nagle dostrzega w niej piękną, powabną kobietę, pełną uroku i czaru. Fala namiętności, jaka go ogarnia, będzie już nie do opanowania. Czy Cyn, spragniona miłości, również dozna olśnienia i ujrzy w przyjacielu niezwykle fascynującego mężczyznę? Jak się zachowa? Czy od tego momentu wszystko potoczy się gładko i bezkonfliktowo?

źródło opisu: okładka

Zaskoczona jestem pozytywnie przypadła mi do gustu ta powieść...Sandra Brown pisze świetne książki,,,ciekawa historia, trzymała mnie mocno w napięciu,,,wartka akcja dla mnie rewelacyjna, fajna książka do odstresowania, przyjemnie się mi czytało,,najlepsza książka na poprawę humoru!!!
Warto przeczytać polecam gorąco

wiech | 2015-02-16

Ocenę podwyższyłam za cudowne, błyskotliwe dialogi.
Warto sobie zrobić przyjemność i poprawić nastrój - POLECAM :))

Grażyna | 2013-11-11
Przeczytana: 07 marca 2014

Spędziłam z tą książką bardzo miłe popołudnie.

foxia | 2011-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2011

Bardzo miła, lekka i przyjemna książka. Przeczytałam ją do poduszki.
Historia przedstawiona bez komplikacji i zawiłości.
W sam raz, żeby się odstresować.

Manuskrypt1 | 2012-01-10
Przeczytana: 2003 rok

Bardzo mi się podobała. Czytałam ją już kilka razy do dzisiaj do niej wracam co jakiś czas. Taka młodzieńcza i niespotykana.

Beciach | 2012-04-17
Przeczytana: 16 kwietnia 2012

Kolejna książka warta przeczytania

natalka2669 | 2011-12-10
Przeczytana: 17 grudnia 2011

Lekka, łatwa i szybkoczytająca się pozycja.

dommagbar3 | 2016-08-09
portana | 2016-07-30