Na koniec świata

Tłumaczenie: Joanna Hetman
Wydawnictwo: Amber
To the ends of the Earth
83-7169-953-0
romans
Xsenia

Catherine Cochran odchodzi od brutalnego męża i zaczyna zarabiać na życie jako fotograf. Przygotowując zdjęcia do książki o statkach, poznaje przystojnego projektanta jachtów i milionera. On również ma za sobą nieudane małżeństwo. Od pierwszej chwili oboje są sobą zafascynowani, a równocześnie boją się zaangażować w nowy związek. Tragiczny wypadek uświadomi im ich prawdziwe uczucia..

Tully | 2016-09-13
Przeczytana: 08 września 2016

Kolejna polecanka a w zasadzie pozycja nie do odrzucenia i zamiast nudy znow bajka i znow moj zaczarowany klimat... Wiem ze mowialam to juz wielokrotnie ale to again moj template jak powinien wygladac dobry romans... mamy tutaj poczatek jeden z lepszych spokojnych jakie czytalam, wspaniale dialogi zwlaszacz od jego strony ale to wlasnie tak ma wygladac, to on ma wyciagac wszystko od nas czasem cos co nawet nam sie nie spodoba, ma drazyc, unikac niedomowien i taki jest glowny bohater. Poczatek mnie rozwalil, szybka akcja ciekawe dialogi, oczy same sie otwieraly coraz szerzej, serce bilo mocniej i oderwanie od ksiazki graniczylo z cudem, potem nastapil brak pomyslu na srodek, mamy taka dosc standardowa szarpanine w ktorej on nie przekonuje, jednak tutaj wlasnie Cathy pokazuje pazurki i choc daleko temu do nieznajomych z parku daje sie rade czytac z zainteesowaniem i gdy zastanawialam sie czy dam 2 czy 3 gwiazki koniec chwycil mnie tak za serce ze stopnialo i przeryczalam doslownie...

agata | 2016-10-07
kinga53 | 2016-09-13