Morderczy żywioł

Wydawnictwo: Libros
The Search
8373111956
dona

Trzęsienie ziemi w Turcji i wybuch w ośrodku badawczym, należącym do Johna Logana w Kolumbii, rozpoczynają pasjonującą akcję nowej książki I. Johansen. Grono bohaterów powiększa Sara Patrick, która wraz ze swym psem zajmuje się poszukiwaniem zaginionych osob. Tym razem, na zlecenie Logana, próbuje odnaleźć zaginionego naukowca. W rezultacie popada w konflikt z wrogiem milionera, niejakim Rudzakiem, narażając się na śmiertelne niebezpieczeczeństwo. Rudzak, szukając zemsty na milionerze za niespełnioną miłość do jego zmarłej żony, postanawia dopaść również Sarę...

źródło opisu: [LIBROS, 2001]

Trzecia część cyklu "Eve Duncan". Mam sentyment do tej trylogii, którą czytałam dość dawno temu. Ze wszystkich trzech tomów ten najmniej mi został w pamięci. Niewątpliwie jest jednak zgrabnie ułożoną lekką sensacją. Warto na odprężenie polecić cały cykl.

aleczka | 2016-01-18
Na półkach: Przeczytane, Na wymianę

Kontynuacja poprzednich części, inna akcja, w roli głównej drugoplanowi bohaterowie cyklu, ale ciekawsza moim skromnym zdaniem:). Dialogi zabawniejsze a postacie bardziej wyraziste. Polecam!

Agnieszka | 2016-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Chyba za dużo książek tej autorki, bo zaczyna się robić bardzo przewidywalnie. To znaczy, tak myślałam, że Basset ich zdradził, że to było celowe, żeby go odbili, tak samo, że Rudzak zabił tego policjanta i podawał się za niego, gdy szukali z Sarą dzieci - za dużo gadał o tym, że niby ktoś ich śledzi. Podobnie z końcówką, tak myślałam, że będzie bum i potem Sara będzie z psem szukać Logana pod gruzami. ;)
Ale mimo tego i tak fajnie się czytało.

Agnieszka W | 2016-11-30
książek: 1918