Zrozumieć rodzinę. Rewolucyjna droga odnalezienia samego siebie.

Tłumaczenie: Hanna Szczepańska
Wydawnictwo: Instytut Psychologii Zdrowia
Bradshaw on: The Family. A Rewolutionary Way of Self-Discoveri
83-85452-39-7
rebelka

"Zrozumieć rodzinę" to książka o tym, jak reguły i postawy wyuczone podczas dorastania zostają zakodowane w każdym członku rodziny. Nasze rodziny są chore, ponieważ żyjemy zgodnie z odziedziczonymi regułami, których sami nie stworzyliśmy. Nasze społeczeństwo jest chore - bo nasze rodziny są chore. John Bradshaw w swojej afirmującej życie książce wskazuje nam drogę wyjścia z dysfunkcji w...

Nasze społeczeństwo jest chore - bo nasze rodziny są chore.
John Bradshaw w swojej afirmującej życie książce wskazuje nam drogę wyjścia z dysfunkcji w kierunku spełnienia i uczy nas, że zły początek może zostać przezwyciężony.

Aneta Ana | 2016-08-10
LadyLizard | 2016-01-07