Most przez wieczność

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
The Bridge Across Forever: A True Love Story
83-7150-379-2
Richard Bach, Romans

Autor opisuje w tej książce własne próby znalezienia bratniej duszy, miłości i nieśmiertelności za życia. Jednak wskutek niesprzyjających okoliczności rezygnuje z poszukiwań, budując wokół siebie mur, który wkrótce zamienia się w więzienie. Ostatecznie odmienia go miłość do kobiety, która przynosi mu szczęście.

źródło opisu: Nota wydawcy

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl/most-przez-wiecznosc.html

Edi_Edi | 2014-11-01
Przeczytana: 31 października 2014

Przeczytałam tę książkę z polecenia i rekomendacji bliskiej mi osoby. No i nie wiem co mam teraz napisać. Historia napisana jest gładko i potoczyście. Bach pisze o rzeczach ważnych, o sprawie ważnej, czyli o poszukiwaniu idealnego partnera. O drodze, którą być może, tak sugeruje, sam przeżył. O zamykaniu się we własnej skorupie, a potem o trudnościach w otwarciu na świat, na drugiego człowieka, miłość. Wszystko pięknie, ale czemu jest to polane niestrawnym dla mnie sosem ckliwości i do tego jeszcze zjawisk, odczuć, doznań paranormalnych???????

Rewelator | 2015-03-29
Przeczytana: 2003 rok