Pieszczochy losu

Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy
83-06-02628-4
pisarz, tropiciel, kryminał, problemy
Edyta

W tej nietypowej książce przeznacznie stawia na jednej drodze: pisarza-zabójcę i tropiciela bandytów, genialnego matematyka i hackera komputerowego, schizofrenika-grafomana i przeklętego przez los jasnowidza. Spotkania bohaterów mają konsekwencje dla otoczenia, a ich losy splatają się w wielowątkową historię, wyrażającą - najogólniej mówiąc - przerażenie światem. Powieść, napisana w stylu ironicznym i prowokującym, zaciekawia jak dobry kryminał, choć porusza najistotniejsze problemy, którymi zajmuje się literatura.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca