Krwawiący umysł

8 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Bleeding mind
tajemnice ludzkości,
hunter

Zgłębiając zagadkowe zjawisko stygmatów

źródło opisu: Limbus

Panda | 2013-08-15

Fajna książka. Czytając nią wciągnęłam się na maska. Najlepiej czyta się wieczorem albo o północy :) Pochłaniając kolejne linki ogarniał mnie dreszczyk strachu i emocji :) Dzięki niej zrozumiałam wiele dotychczas nieznanych mi faktów oraz zdarzeń. Pojęłam dużo bardziej "technikę" stygmatów. Religijnie książka na pewno przybliżyła mi ten stan stygmatyków. Poznałam wiele osób ,którzy byli stygmatykami, wiele historii , zdarzeń oraz życie cierpiących na to "schorzenie" (jeśli można tak to nazwać) ludzi. Na pewno jestem mądrzejsza o informacje na temat stygmatów, stygmatyków, ludzi się tym zajmujących ,księży oraz przede wszystkim opinii uczonych w takim kierunku. Po przeczytaniu książki nie żałowałam , że po nią sięgnęłam. Okazała się niespodziewanie pomocna w ogarnięciu tych ludzkich a jednocześnie Boskich tajemnic czego się nie spodziewałam. Jestem zadowoloną czytelniczką. Szczerze polecam.

Hekate | 2012-10-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Inne
Przeczytana: 30 września 2012

Konkretna, rzeczowa, krótka aczkolwiek ujmująca wszelkie ważne aspekty tematu.
Zawiera wiele opisów i cytatów barwnie obrazujących najciekawsze przypadki stygmatyków. Zawiera też rozważania na temat ich autentyczności i powodu powstania.
Nie jesteśmy w niej zarzucani domysłami czy subiektywnymi poglądami. Autor w zasadzie nawet nie przedstawia wprost swojego stanowiska a jedynie nakłaniające do osobistego rozważenia fakty.
Szczerze polecam!

Nekus | 2013-06-04