Po tamtej stronie życia

Tłumaczenie: brak danych
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Horyzont Zdarzeń". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Alfa - Wero
Life after death?
tajemnice ludzkości,
hunter

Udokumentowane relacje osób, które przeżyły własną śmierć bądź miały kontakty z umierającymi, lub nieżyjącymi osobami, Autor szuka w tych opowieściach elementów wspólnych, powtarzających się, świadczących o prawdziwości owych przeżyć, dzieli się z nami najświeższymi spostrzeżeniami i przemyśleniami.

Rafał | 2016-05-27
Przeczytana: 27 maja 2016

Od zarania dziejów ludzkość ciekawi i doszukuje się prawdy,co się dzieje kiedy ciało umiera...i o tym jest ta książka.Autor przedstawia autentyczne relacje osób, które przeżyły śmierć kliniczną.Najczęściej opisywały to tak: uniosłem się wysoko pod sufit,i spoglądałem na swoje ciało,na lekarzy ratujący moje ziemskie życie,póżniej pojawiał się ciemny tunel,w którym poruszałem się z prędkością swiatła.Szybowanie nad miastami,zielonymi polanami,cudownymi miejscami,i spotkanie ze "Świetlistą Istotą" która była przepełniona dobrocią i miłością całego świata.Ta istota wiedziała wszystko o wszystkim,i ci ludzie "po tamtej stronie" też byli przepełnieni niewiarygodną inteligencją;jednakże jak głos kazał im powracać do świata żyjących-gdyż "Twój czas jeszcze nie nadszedł"-ta nieprawdopodobna inteligencja znikała.Jest też mnóstwo przykładów jak umierający z najbliższych rodzin dają znaki odejścia-poprzez sny,znaki;również normalne przedstawianie się w ludzkiej postaci-z krwi i kości.Dla...

Kornelia | 2013-03-28
Przeczytana: 04 lutego 2013

Książka interesująca, zachęcam miłośników psychologi i nie tylko .

Patrycja Jabłońska | 2014-04-24
Kitelek Zaklika | 2012-03-13