Emilia

Tłumaczenie: Teresa Sośnicka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kolekcja Jilly Cooper". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Emily
powieść, romans,
hunter

Gdyby Emilia nie wstąpiła na przyjęcie do swojej ekscentrycznej przyjaciółki Anny, zapewne nigdy nie spotkałaby uwodzicielskiego Rory Balniela i już jako panna młoda nie została przez niego porwana na romantyczną szkocką wyspę. Nie doszłoby też do spotkania Emilii z tajemniczą, pełną temperamentu Mariną, dawną kochanką Rory’ego i jej niezbyt sympatycznym bratem Finnem, Emilia nie spędziłaby też nocy w zamku nawiedzonym przez duchy, ani nie musiała się wstydzić za nocną wyprawę po ogrodowe róże ... w mocno niekompletnym stroju.

Pami | 2015-05-01
Przeczytana: 01 maja 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Emilia spędza kolejny samotny wieczór. Jej narzeczony zajmuję się swoją karierą polityczną. Za namową najlepszej przyjaciółki wybiera się na imprezę do ich wspólnej znajomej. Na miejscu mocno zakrapiana impreza wymyka się spod kontroli. Emilia poznaje Royego - kuzyna gospodyni domu. Pod wpływem alkoholu i dobrego humoru Emilia opuszcza imprezę z Royem i udają się do jej mieszkania gdzie spędzają razem noc. Nazajutrz Emilia ma wyrzuty sumienia, że zdradziła narzeczonego. Roy który pod wpływem uroku Emilii oświadcza się jej, a gdy dzwoni telefon - narzeczony - oświadcza mu, że Emilia wychodzi za mąż za niego. Następnego dnia są już po ślubie i po miesiącu miodowym jadą na rodzinną wyspę Royego.
Tam zaczyna się wszystko psuć między nimi. Po jednej z kolejnych kłótni Emilia dowiaduje się, że jest w ciąży, a lekarz Finn - odwieczny rywal Royego zaczyna kręcić się i motać w głowie Emilii. Ona jednak kocha męża. Gdy wraca do domu chcąc powiedzieć mu o dziecku nakrywa go w łóżku z inną -...

joagwek | 2016-07-04
natalcia1605a | 2016-01-14