Córka Wróżki

Wydawnictwo: Świat Książki
Fortune Teller's Daughter
fata

Trzydziestoletnia Sabine całe życie spędziła w podróży, towarzysząc matce, wędrownej wróżce, znanej jako Madame Ruby. Do spokojnego miasteczka, w którym zdecydowała się wreszcie osiąść, przyjeżdża Dan Smith, filmowiec z Nowego Jorku. Wezwała go chora babka, by pozałatwiać wszystkie swoje ziemskie sprawy. Sabine i Dan coraz bardziej się sobie podobają, choć on ma narzeczoną. Nieoczekiwanie pojawia się Madame Ruby. Ma przeczucie, że coś ważnego stanie się w życiu jej córki i postanawia wyjawić jej mroczną tajemnicę z przeszłości. Sabine także ma zdolności parapsychologiczne, choć dotychczas nie chciała z nich korzystać. Splot niezwykłych okoliczności sprawi, że odkryje sekret, który zmieni życie Dana. Czy jednak zdoła go przy sobie zatrzymać?

Grażyna | 2010-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2010

lubię wszystkie książki tej autorki

Lamia | 2011-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2011

Zaczęłam od cudownego "Dobrego Psa". Było świetnie, więc sięgnęłam po "Letni port", który zauroczył mnie jeszcze bardziej. Z radością ściągnęłam więc z bibliotecznej półki "Tajemnicę starej farmy" i klapa. Było mdło i nudno. Pomyślałam - trudno, mamy 2:1, dajmy Wilson szansę. Została "Córka Wróżki"... Porażka na pełnej linii.
Już dawno się tak nie wynudziałam. Czasami przyłapywałam sie na tym, że w autobusie wolę sie pogapić w okno niż wyciągnąć książkę z torby. Poza tym ten tytuł i okładka... Już to zwiastowało katastrofę. Niestety nie mam nic dobrego do powiedzenia na temat tej książki.
Obawiam się, że gdy następnym razem natknę się na S. Wilson, mocno się zastanowię.

kate0304 | 2013-01-09
Przeczytana: kwiecień 2002

Czytałam ją bardzo dawno temu, ale to jedna z najnudniejszych książek, jakie było mi dane czytać. Zero akcji, zero kreacji bohaterów, ostatnie 40 stron trochę poprawiło poziom całej książki.

fata | 2010-01-17

Troszkę przewidywalna ale interesująca historia.

Słonko | 2013-04-17

zcyklu...lekka łatwa i przyjemna...

pannaanna | 2015-03-20
Przeczytana: 20 marca 2015