Harriet

Tłumaczenie: Anna Maria Nowak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kolekcja Jilly Cooper". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Harriet
powieść, romans,
hunter

Miłość cichej, nieśmiałej Harriet i uczelnianego amanta miała być romantyczna i piękna, kończy się zaś dramatycznym rozstaniem. Harriet rezygnuje z Oxfordu, pragnie samotności i czasu dla swojego małego synka. Oazą spokoju staje się Yorkshire, jednak nie na długo...

źródło opisu: Amber

Pami | 2015-05-08
Przeczytana: 08 maja 2015

Harriet to młoda, nieśmiała i zamknięta w sobie studentka Oxfordu.
Gdy pewnego dnia jadąc na konsultacje w sprawie pracy potrąca ją samochód - młody, przystojny Simon traci dla niego głowę. On dla niej również. Harriet wprowadza się do niego i tak oto zaczynają wspólne życie. Sielanka nie trwa długo. Pewnego dnia znudzony nią Simon prosi ją, aby spakowała się i opuściła jego dom. Harriet załamana wraca do rodzinnego domu obwieszczając matce, że zostanie babcią. Wszyscy chcą, aby Harriet usunęła ciąże - Simon daje jej pieniądze i umawia na wizytę do zaznajomionego lekarza. Będąc tam Harriet uświadamia sobie, że ona chce urodzić to dziecko.
Mijają miesiące. Harriet szuka pracy. Niestety nie ma dla niej propozycji. Gdy ma ona już wychodzić dzwoni stały klient biura pracy znów poszukujący opiekunki do dzieci. Harriet decyduje się na tą pracę.
Po dotarciu na miejsce dostaje ją. Z początku niechętnie nastawieni do niej mieszkańcy domu szybko zaczynają się do niej przywiązywać z...

joagwek | 2016-07-04
Iza | 2015-11-09