Konkury

Wydawnictwo: Da Capo
Highland Spirits
romans
Wanda

Nieubłaganie zbliża się dzień, kiedy hrabia Michael Kintyre straci należący od wieków do rodziny zamek Mingary na szkockim wybrzeżu, chyba że spłaci kredyt, który lekkomyślnie zaciągnął jego ojciec. Jedynym rozsądnym wyjściem jest korzystne wydanie za mąż rozpieszczonej siostry, lady Bridget. Hrabia ma nawet upatrzonego kandydata, tyle, że ten niespodziewanie wyjeżdża do Londynu, by towarzyszyć swojej siostrze podczas jej debiutanckiego sezonu. Czasu jest coraz mniej, więc hrabia Kintyre decyduje się na zabranie lady Bridget do stolicy, licząc na to, że tam uda się jej oczarować lorda MacCrichtona. Tak się składa jednak, że w Londynie hrabia coraz częściej trafia na Penelopę MacCrichton, siostrę upatrzonego lorda, niż na niego osobiście. I nie są to bynajmniej konwencjonalne spotkania przy herbatce.

Mania9 | 2016-11-07
Na półkach: 2016, Przeczytane