Ścigany

Tłumaczenie: Aleksandra Komornicka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Kolekcja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Fugitive
sierota, uczucia, ucieczka, więzień, sekret
dona

Tate, czternastoletnią bezdomną dziewczynę, zaadoptowało małżeństwo Cantrellów. Dali jej nie tylko dach nad głową, ale także i miłość. Dziś Tate jest samodzielną, dwudziestodwuletnią kobietą. Od jej zachowania zależy życie Simona. Ten zbiegły więzień z zakładu karnego trafia w czasie ucieczki do górskiej chaty, w której samotnie mieszka Tate. Simon jest ciężko ranny i potrzebuje pomocy. Czy w Tate odezwie się dziecko ulicy i przez solidarność z ludźmi wyjętymi spod prawa spróbuje ukryć zbiega? Kim naprawdę jest Simon? Ma kilka twarzy i kilka nazwisk. Czy to genialny haker komputerowy, czy morderca? Arystokrata z królewskim pochodzeniem i tajny agent pracujący dla rządu, czy szpieg?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

ReadingGirl | 2015-08-29
Przeczytana: lipiec 2015

"Ścigany" ląduje na półce moich ulubionych książek.
Cała historia naprawdę mi się spodobała. Sam tytuł do mnie przemawiał.
Tate to dwudziestojednoletnia kobieta, która dostała w spadku po swoim zmarłym ojcu chatę w której samotnie mieszka.
Simon to uciekinier z więzienia High Ridge oskarżony o morderstwo. Ranny i wykończony ucieczką trafia do chaty Tate, która nie dość że musi zdecydować czy mu pomóc, to musi również uwierzyć w niewinność Simona.
Musze przyznać że książka jest naprawdę dobrze napisana. Autorka uchwyciła zarówno punkt widzenia Tate, jak i Simona. Lecz największym plusem "Ściganego" jest akcja, której nie brakuje oraz tajemnice dzięki którym książka jest o wiele ciekawsza.
"Ścigany" to przede wszystkim szybka lektura dla tych którzy chcieliby przeczytać romans z odrobiną sensacji. Polecam !!!

Joanna | 2011-05-11
Przeczytana: 11 maja 2011

Autor: to pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam.
Treść: Tate - główna bohaterka tej książki chroni tytułowego ściganego - Simona, ponieważ wie, że on jest niewinny i dlatego uciekł z więzienia. Resztę przeczytacie sami.
Podsumowując jest to głównie romans, a wątek kryminalny jest tylko tłem dla romansu. Jeśli ktoś lubi książki o miłości to będzie zadowolony.Ja chciałam przeczytać coś co szybko się czyta i jestem z tej książki zadowolona, bo mojego ulubionego wątku nie zabrakło.

Fatalita | 2015-12-30
Przeczytana: grudzień 2015