Dzieci Boga

Tłumaczenie: Andrzej Polkowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kameleon/Emilio Sandoz". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Children of God
83-7150-596-5
powieść, SF,
hunter

Debiutancka powieść Mary Dorii Russell "Wróbel" zdobyła dla autorki powszechne uznanie. Oto kontynuacja owej jednej z najwspanialszych powieści fantastycznych ostatnich lat.

Danuta Duszeńczuk | 2011-07-02

Ciut słabsze od "Wróbla", ale tylko ciut ;) głównie dlatego, że czytelnik już wie, o co w całej historii chodzi - podczas lektury nie ma już tylu nurtujących pytań i rosnącego napięcia.

Beti | 2012-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2012

Coś mam oststnio szczęście do drugich części :/ Pewnie jakbym przeczytała najpierw "Wróbla" to "Dzieci Boga" bardziej by mi sie spodobały.. Mimo to przeczytałam wbrew początkowych przeczuciom, że nie dotrwam do końca, a im dalej tym ciekawiej się robiło. Ciekawa akcja, może trochę zamieszania z czasem w powieści ale nie jest źle..Nie będzie to moja ulubiona pozycja z tych 52, ale warto przeczytać - niezwykli bohaterowie, czas i miejsce akcji..

Kamila | 2015-01-27

Pierwsza część, czyli "Wróbel", była świetna. Ta jest zdecydowanie słabsza, do tego za długa, a akcji zawiera niewiele, w efekcie nudziła mnie i liczyłam strony do końca, by wreszcie ją skończyć. A gdybym nie czytała pierwszej części, czytanie "Dzieci Boga" na pewno przerwałabym zaraz na początku.

Marta | 2015-02-16

Kontynuacja Wróbla. Bardzo dobra książka!

Jagoda | 2014-02-18
Na półkach: Przeczytane, Książki 2014
Przeczytana: 18 lutego 2014

Zdecydowanie słabszy od pierwszego tomu.

poppo | 2015-07-12

Doskonałe, jak i pierwsza część.

Kevorkian | 2016-09-16
Na półkach: 2016, Przeczytane, Fantasy/s-f