Aria na jedną zimę

Tłumaczenie: Elżbieta Kowalewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The singing house
powieść, romans,
hunter

W przeddzień ślubu trzydziestodziewięcioletnia Rose, spiesząc się do domu z suknią ślubną w torbie, przechodzi koło Covent Garden. Tajemniczy nieznajomy zaprasza ją do opery na "Tristana i Izoldę". Zauroczona atmosferą spektaklu Rose zdobywa się na desperacką decyzję - rezygnuje z perspektywy nudnego życia i odwołuje ślub. Zafascynowana światem artystycznych uniesień i romantycznego...

Zafascynowana światem artystycznych uniesień i romantycznego szaleństwa wyrusza w niezwykłą podróż wraz z szarmanckim uwodzicielem i jego siostrą bliźniaczką, odkrywając, że siła sztuki może marzenia zmienić w rzeczywistość.

Ewelina Kędziora | 2014-11-30
artAneri | 2011-06-11
    Paryskie lato
    Janette Griffiths
    Spór o SF
    Stanisław Lem, Brian W. Aldiss, Ben Bova, Umberto Eco, Jerzy Jarzębski, Scott S...
Na półkach