Octavia

Tłumaczenie: Danuta Dowjat
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kolekcja Jilly Cooper". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Octavia
powieść, romans,
hunter

Kiedy Octavia po raz pierwszy ujrzała Jeremy'ego w nocnym klubie, natychmiast zdecydowała, że musi go zdobyć. Nawet fakt, że Jeremy właśnie zaręczył się z jej szkolną przyjaciółką, Gussie, nie budził w niej oporów moralnych. Zaproszenie Jeremy'ego i Gussie do spędzenia wspólnego weekendu spadło na Octavię jak gwiazdka z nieba; teraz jej plany musiały się powieść. Obecność czwartego uczestnika weekendu, biznesmena Garetha Llewellyna, krzyżuje jej zamiary..

źródło opisu: Amber

Pami | 2015-05-04
Przeczytana: 03 maja 2015

Octavia ma wszystko czego zapragnie. Pieniądze, piękne mieszkanie, urodę oraz wielu chętnych kandydatów na jej narzeczonego. Spędzając z kolejnym swoim amantem wieczór w barze zauważa swoją dawną koleżankę ze szkoły - Gussie w towarzystwie przystojnego Jeremy'ego. Od razu wpada jej w oko i postanawia go uwieść. Nie powstrzymuje jej nawet fakt iż są oni zaręczeni.
Okazja nadarza się na weekend, gdy zapraszają oni ją na statek. Octavia nie wie, że przyjdzie jej spędzić weekend w towarzystwie jeszcze jednej osoby - znajomego Jeremy'ego - Garetha, którego poznaje dzień wcześniej. Pech chce, że Gareth słyszy ich czułe słówka.
Na jachcie nie jest wcale lepiej. Gareth za wszelką cenę stara się nie dopuścić, aby Jeremy dopuścił się zdrady.
Pod koniec weekendu wściekła Octavia upija się. Gareth który widzi ją w tym stanie postanawia dać jej nauczkę jak niegrzecznemu dziecku i bierze ją przez kolano dając parę klapsów po czym odprowadza ją na jacht.
Następnego dnia upokorzona Octavia jest...

natalcia1605a | 2016-01-14
Na półkach: Ulubione, Przeczytane