Bella

Tłumaczenie: Dagmara Iwanciw
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kolekcja Jilly Cooper". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Bella
powieść, romans,
hunter

Bella stanowi niewątpliwie uosobienie sukcesu: piękna, inteligentna, seksowna, uchodząca za najbardziej obiecującą aktorkę w Londynie. Rupert Henriques, niezwykle przystojny i na tyle bogaty, by spełnić każdą jej zachciankę, nawet tak ekscentryczną jak kupno teatru, nie może się doczekać, kiedy Bella powie wreszcie "tak" na jego propozycję małżeńską... Z sobie tylko znanych powodów tajemniczy kuzyn Ruperta, Lazlo, stara się nie dopuścić do tego małżeństwa. Zanim Bella się obejrzy, znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie...

źródło opisu: Amber

Pami | 2015-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2015

Bella jest znaną aktorką. Po jednym z występów w teatrze cichy wielbiciel chce się z nią spotkać. Tak oto poznaje Rupertha Henriquesa. On zakochuje się w niej od razu i po jakimś oświadcza. Bella dopiero po jakimś czasie mówi mu magiczne "tak". Od tej chwili będzie musiała zmagać się z uszczypliwościami ze strony rodziny Rupertha, a najbardziej jego matki oraz jego wpływowego kuzyna - Lazla.
W najbliższym czasie Bella poczuje, że Lazlo zrobi wszystko, aby nie dopuścić do ślubu jej i Rupertha, odżyją w niej dawne uczucia, zostanie zatrzymana pod zarzutem kradzieży, zerwie zaręczyny oraz zostanie porwana. Dopiero po tych wszystkich przeżyciach ona i Lazlo wyznają sobie wzajemną miłość i planują ślub.

Książkę czyta się miło, lekko i szybko. Mnie bardzo wciągnęła. Z każdą stroną byłam coraz bardziej ciekawa jakie będą dalsze losy Belli, Rupertha, Lazlo i ich znajomych. Na pewno kiedyś wrócę do tej książki bo czytając ją nie jeden raz pojawiał się uśmiech na mojej twarzy.

konewka2311 | 2017-04-29
joagwek | 2016-07-04