Świat po Harrym Potterze

83-7221-544-8
Harry, Potter
Oublier

Książka poświęcona analizie wątków zawartych w książkach o przygodach Chłopca, Który Przeżył a pomijanych w publicznych debatach. Autorzy poruszają kwestie bycia Mugolem, konstrukcji magicznego świata, a także edukacji w Hogwarcie. W książce jest analizowana również pozycja Harry'ego Potter'a w mediach masowego przekazu i jego znaczenie w popkulturze. Kwestię religijną rozważa ks. J. Szymik w...

W książce jest analizowana również pozycja Harry'ego Potter'a w mediach masowego przekazu i jego znaczenie w popkulturze. Kwestię religijną rozważa ks. J. Szymik w refleksji "Teologia po Harrym Potterze".

Zuzanna | 2015-08-24
Na półkach: 2015, Przeczytane