Straszliwa prawda o czasie

Tłumaczenie: Janusz Maćczak
Seria: Monstrrrualna Erudycja
Wydawnictwo: Egmont Polska
The terrible truth about time
9788323719700
czas
IronWoman

Przy lekturze "Straszliwej prawdy o czasie" czas z pewnością nie będzie ci się dłużył! Nie zwlekaj więc ani sekundy i dowiedz się: Co będzie, jeśli zbliżysz się zbytnio do czarnej dziury? W jaki sposób muchy orientują się w czasie? Dlaczego lata szybciej biegną, gdy się starzejemy? Jeśli się nie lękasz ciemnej strony wiedzy, przeczytaj również o tym, jak rozwikłano kilka potwornych tajemnic czasu. Odkryj, kto został zamordowany za zmianę kalendarza, zrób swój własny zwariowany zegar, poznaj kilku ekscentrycznych geniuszy i przekonaj się, jakie masz szanse na podróż w czasie!

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/