Ewolucja czy egzekucja

Tłumaczenie: Renata Kopczewska
Seria: Monstrrrualna Erudycja
Wydawnictwo: Egmont Polska
Gaba Buńczuk

Dlaczego ciągle żyjemy, choć inne stworzenia przetrwały tylko w postaci skamieniałości? Książka wyjaśnia tajemnice przetrwania i przyczyny zagłady gatunków. Cofnijmy się razem o miliony lat, by zobaczyć chodzące ryby albo owady wielkie jak ptaki.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

Gaba Buńczuk | 2010-10-10
Przeczytana: 30 września 2010

Jak zachęcić dzieciaki do nauki? Ciekawą propozycją są właśnie książki z serii Monstrrrualna Erudycja. O faktach naukowych autor pisze w zabawny i przystępny sposób. Dobra rozrywka, a przy okazji poszerzenie wiedzy gwarantowane

chanka | 2016-09-14

Czasem chodzę do bibliotecznego Oddziału dla Dzieci i udaje, że pożyczam dla młodszego rodzeństwa:)
Książki z Monstrrrualnej zakorzeniły we mnie zamiłowanie do nauki i chęć poszerzania mojej wiedzy. Kolejno chciałam być lekarzem, archeologiem, speleologiem, matematykiem, chemikiem i wszystkim o czym są te książki :D
Nieprzerwanie bawią i uczą :)

boringliar | 2015-02-24

Czytałem jak byłem dzieckiem, bardzo pozytywne wrażenia, polecam innym dzieciakom.

Paweł Skowroński | 2016-08-28
Przeczytana: 2001 rok