Cuda Internetu

Wydawnictwo: Egmont Polska
The Incredible Internet
832378695X
cuda, internet

Najpierw była grupka bystrzachów zafascynowanych możliwościami sieci utworzonej z garstki "węzłów". Potem któryś z nich postanowił przekształcić tę sieć w Sieć. Teraz ponad 600 milionów zwykłych ludzi codziennie loguje się do Sieci, żeby korzystać z cudów Internetu. Wyruszając na surfari po cyberprzestrzeni, poznasz ludzi i wynalazki, które spowodowały, że to wszystko działa. W tej książce znajdziesz informacje o internetowych toaletach i czatach z gorylami; poznasz takie strony i takie zagrywki, o jakich ci się nawet nie śniło. A ponadto dowiesz się, czy w obliczu wyzwania rzucanego przez Sieć jesteś nerdem, hakerem czy newbie.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/