Fascynujący świat filmu

Seria: Monstrrrualna Erudycja
Wydawnictwo: Egmont Polska
Groovy Movies
wojtek858

Po pierwsze - o dziwnym obyczaju zasiadania w ciemnej sali, w której ogląda się "ruchome obrazy". Po drugie - o tym, jak przemysł filmowy wtargnął do sennego miasteczka zwanego Hollywood i rozsławił je na całym świecie. Wreszcie o tym, że wszystko jest możliwe dzięki wspaniałym efektom specjalnym: dinozaury ożywają, a prosiak może zostać gwiazdą filmową. Zajrzyj z nami za ekran z tym oto...

Zajrzyj z nami za ekran z tym oto przewodnikiem po świecie gwiazd - wyjdź na spotkanie z nieszczęsnymi aktorami i paskudnymi reżyserami, poznaj od A do Z życie rysunkowych bohaterów, sprawdź swoją wiedzę w testach kinomana i spróbuj wejść na drogę sławy.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/