Dumna guwernantka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Akademia Guwernantek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: BIS
Rules of surrender
83-88461-76-1
romans, Akademia Guwernantek, Dodd
Wanda

Panna Charlotta Dalrumple, wraz z dwiema przyjaciółkami, znalazłszy się w trudnej sytuacji materialnej, zakłada Akademię Guwernantek, która ma zapewnić całej trójce środki do życia. Pierwszym zadaniem Charlotty jest opieka nad wnukami pewnej hrabiny, w jej majątku. Ale wkrótce lista obowiązków Charlotty powiększa się o lekcje dobrych manier, których udzielać ma synowi hrabiny, nieokrzesanemu Wynterowi, przybyłemu niedawno z dwójką dzieci do Anglii, po latach spędzonych wśród Beduinów i wielbłądów... Od tej chwili zdarzenia nabierają tempa.

Basia | 2017-09-25

Sympatyczna bajeczka :) Nie ma tu jakiegoś mocnego elementu, ale nie ma też rzeczy, które uniemożliwiałyby czerpanie przyjemności z lektury. Książka, której absolutnie nie należy analizować, nad którą nie wolno się zastanawiać ale z której płynie jeden mądry wniosek: każde nasze życiowe doświadczenie można wykorzystać i obrócić w sukces. Na pewno miłośnikom czytadełek, w których wątek miłosny gra główną rolę poprawi humor :)

iga | 2014-09-15
Przeczytana: 14 września 2014

Romansidło.
Ale fajnie się czyta.
Banalna i przewidywalna.
Tylko dla fanek gatunku. ;-)

nuwaika | 2015-02-06
Przeczytana: 01 lutego 2015

Pierwsza książka z serii o Akademii Guwernantek. Miły romans, rozgrzewający i podniecający, na dodatek umieszczony w XIX-wiecznej Anglii, pośród dam dżentelmenów... Głównymi bohaterami są Charlotta i Wynter, lord Ruskin

justi94 | 2017-10-16
Na półkach: Cykl, Romansidła, Przeczytane

Cykl: Akademia Guwernantek

ocena w kategorii romansu!

LilAnGeeL | 2018-04-20
Przeczytana: 13 kwietnia 2018