Strategia pytona

Wydawnictwo: Aga Press
83-85534-41-5
kamk

Pyton siatkowy - phyton reticulatus - kiedy poluje, nigdy nie zmienia swojego położenia. Usadawia się w jednym miejscu i tkwi w nim cierpliwie tak długo, aż ofiara sama dostanie się w pole jego uścisku. Gdy już to nastąpi, miażdży ją, połyka powoli w całości i trawi przez kilka tygodni. Nie rusza się, leży i czeka. Czy strategię pytona można stosować w naszym życiu? Zapraszamy do opowiadań,...

Czy strategię pytona można stosować w naszym życiu?
Zapraszamy do opowiadań, które wyjaśnią w tej sprawie to i owo.

Dziub | 2016-02-24
Przeczytana: 24 lutego 2016

Nie lubię Janiona i nic się w tej kwestii nie zmieniło.
Co prawda, pojawiają się dobre sformułowania, które mi się podobają, ale efekt psują bezpośrednie zwroty do czytelnika, który jak odnoszę wrażenie, jest traktowany dość protekcjonalnie przez autora.
Mogło być dobrze, a wyszło jak zwykle. Szkoda.

Cerro | 2014-11-23
ChristineeM | 2014-03-27