Dead Man Rising

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dante Valentine". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Orbit
angielski
A--

As psychics all over the city are being savagely murdered, a piece of the past half-demon bounty hunter Dante Valentine thought she'd buried is stalking the night with a vengeance. Original.

Magda | 2015-02-01
Przeczytana: 15 stycznia 2015

I choć przeczytałam ją po raz pierwszy jakoś w 2011, nie doceniłam jej piękna i przekazu. Wówczas oceniłam ją, jako książkę przeciętną w porywach do dobrej.

Powróciłam do niej w styczniu. Zamierzeniem było na nowo odkryć serię o Dante. Dostrzegłam w książce znacznie więcej, niż parę lat wstecz. Dlatego teraz gorąco polecam tą serię. A tą pozycję oceniam na mocne 7/10 :)

Pierwsza część mi się podobała, z drugą zdecydowanie się męczyłam. Nie podobało mi się zachowanie Dante, jej użalanie się nad sobą, to, jak traktowała Jace'a. Nie podobał mi się rozwój wydarzeń. Przekartkowałam do końca, dalej czytać nie planuję.

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

rok później
Szkoda mi Dante.;(
Jej kochanek nie żyje
Jej były z nią mieszka
A ona szuka prześladowcy z przeszłości
A diabeł sobie do niej wydzwania.
Cała historia skupiona jest na jej przeszłości.
Kręgu ludzi którzy zabili Dyrektora Rigger Hall
Jace nie żyje.
Japhrimel ożył. Choć był cały czas przy niej.;*
A Dante jest Hedairą cokolwiek to znaczy.;D
:I*U