Dead Man Rising

Okładka książki Dead Man Rising Lilith Saintcrow
Okładka książki Dead Man Rising
Lilith Saintcrow Wydawnictwo: Orbit Cykl: Dante Valentine (tom 2) fantasy, science fiction
Dante Valentine (tom 2)
Orbit
2007-01-01
2007-01-01
9780316019569
fantasy

W tej książce najbardziej mnie smucił i zarazem frustrował... brak A'nankhimel. O ile pierwszy tom pochłonęłam prawie momentalnie... to ten był cięższym orzechem.

I choć przeczytałam ją po raz pierwszy jakoś w 2011, nie doceniłam jej piękna i przekazu. Wówczas oceniłam ją, jako książkę przeciętną w porywach do dobrej.

Powróciłam do niej w styczniu. Zamierzeniem było na nowo odkryć serię o Dante. Dostrzegłam w książce znacznie więcej, niż parę lat wstecz. Dlatego teraz gorąco polecam tą serię. A tą pozycję oceniam na mocne 7/10 :)

rok później
Szkoda mi Dante.;(
Jej kochanek nie żyje
Jej były z nią mieszka
A ona szuka prześladowcy z przeszłości
A diabeł sobie do niej wydzwania.
Cała historia skupiona jest na jej przeszłości.
Kręgu ludzi którzy zabili Dyrektora Rigger Hall

Szkoda mi Dante.;(
Jej kochanek nie żyje
Jej były z nią mieszka
A ona szuka prześladowcy z przeszłości
A diabeł sobie do niej wydzwania.
Cała historia skupiona jest na jej przeszłości.
Kręgu ludzi którzy zabili Dyrektora Rigger Hall
Jace nie żyje.
Japhrimel ożył. Choć był cały czas przy niej.;*
A Dante jest Hedairą cokolwiek to znaczy.;D
:I*U

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pierwsza część mi się podobała, z drugą zdecydowanie się męczyłam. Nie podobało mi się zachowanie Dante, jej użalanie się nad sobą, to, jak traktowała Jace'a. Nie podobał mi się rozwój wydarzeń. Przekartkowałam do końca, dalej czytać nie planuję.

świetna seria o nekromantce Dante Valentine, wciągająca i trzymająca w napięciu. Polecam dla każdego fana fantastyki i Si-Fi. Od razu lecę do następnej części :D

Dodaj cytat z książki Dead Man Rising