Król afer; Ostatni sędzia; Wielki gracz

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mistrzowie powieści". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reader's Digest
The king of torts ; ;
trzypak
A--

Skrócone wersje powieści: - Król afer - Ostatni sędzia - Wielki gracz Król afer Dwaj ludzie widzieli prawie wszystko. Siedzieli akurat na plastikowych skrzynkach po mleku na rogu ulic Georgina i Lamont, przed sklepem monopolowym. Obaj zeznali potem policji, że zobaczyli, jak chłopak wkłada rękę do kieszeni i wyciąga broń. Sekundę później padły strzały. Nie upłynęła kolejna, gdy chłopak z...

Skrócone wersje powieści:
- Król afer
- Ostatni sędzia
- Wielki gracz

Król afer

Dwaj ludzie widzieli prawie wszystko. Siedzieli akurat na plastikowych skrzynkach po mleku na rogu ulic Georgina i Lamont, przed sklepem monopolowym. Obaj zeznali potem policji, że zobaczyli, jak chłopak wkłada rękę do kieszeni i wyciąga broń. Sekundę później padły strzały. Nie upłynęła kolejna, gdy chłopak z gnatem - małym czarnym pistoletem - wybiegł z zaułka i umknął.

Parę minut później policja otrzymała telefon, że na Dziewiątej Ulicy widziano młodego mężczyznę odpowiadającego rysopisowi zabójcy Dyni. Niósł w ręku pistolet na oczach wszystkich i dziwnie się zachowywał.

dymek | 2016-09-05

Ocena poszczególnych tytułów powinna być wyższa. Wersje skrócone są po prostu dla mnie nie do przyjęcia. Ta niska ocena należy się wydawcy przez małe w za profanację tekstów.

Anka | 2017-06-18
Przeczytana: kwiecień 2017