Król afer; Ostatni sędzia; Wielki gracz

Reader's Digest
2008-01-01
2008-01-01
trzypak

Średnioudana jest powieść Grishama "Wielki Gracz". Wprawdzie autorowi udaje się utrzymywać napięcie dzięki trwającemu przez całą opowieść pościgowi służb kilku państw świata za lobbystą i krętaczem Joelem Backmanem, ale wszystko inne jest naciągane, sztuczne i nieprawdopodobne.

Trzej studenci z Pakistanu przejmują kontrolę nad siecią satelitów szpiegowskich, które Chiny umieszczają na orbicie niepostrzeżenie dla całego świata? No, bez żartów...

Oczywiście (John Grisham jest pisarzem amerykańskim) w Backmanie ostatecznie budzi sie patriota i program, pozwalajacy kontrolować tajne satelity chińskie, przekazuje rządowi USA.

Tę powieść Grishama można sobie darować.

Ostatni sędzia- Pomysł ciekawy, ale wykonanie nieco nudnawe. Autor buduje ładne historie, świetnie opowiada, ale jak dla mnie tworzy za dużo wątkow pobocznych obok tego głownego i całość bardzo się wydłuża i ciągnie.

Wielki gracz

Wielki gracz

Jak to Grisham - nieźle się czyta. Tym razem jednak bez wielkich uniesień. Solidna pozycja.

Ostatni sędzia.
Kawał dobrej amerykańskiej sensacji. Idealne na wakacje. Następny Grisham po nowym roku, nie ma co szaleć.

Ostatni sędzia.

Król afer, Ostatni sędzia

Król afer, Ostatni sędzia

Ostatni sędzia - Moim zdaniem trochę słabo jak na Grishama

Ostatni sędzia - Moim zdaniem trochę słabo jak na Grishama

audio -czyta LeszekTeleszyński

audio -czyta LeszekTeleszyński

W sumie od połowy też można czytać. żegna różnica. nie za bardzo wiadomo o czym jest prócz tego że jest wciąż ta sama sytuacja.

Wielki gracz- bardzo ciekawa powieść. Uwielbiam Grishama- dozuje napięcie i intryguje za każdym razem. Polecam 🙂

• Audiobooki

Dodaj cytat z książki Król afer; Ostatni sędzia; Wielki gracz