Smok

Wydawnictwo: Da Capo
Delight
romans
Wanda

Douglas Moncrieff, niegdyś słynny pirat zwany Smokiem z Darien, za jednym pociągnięciem królewskiego pióra zostaje szkockim lordem. Ścigany przez grzechy przeszłości, staje przed trudnym zadaniem: musi żyć zgodnie ze swym tytułem. Nieświadoma zagrożenia księżniczka Rowena z Hartzburga udaje się do Szkocji, by spotkać się z powszechnie szanowanym bratem Douglasa. Ten jednak nie przybywa. Douglas postanawia ukryć przed księżniczką swą przeszłość i zagarnąć cudowny klejnot dla siebie. Rowena nie jest jednak naiwną i bezbronną istotą, lecz kobietą o gorącym sercu, która ma własne plany i marzy o tym, by okiełznać swego smoka.

Satanachia | 2012-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2012

Bądźmy szczerzy.. Przeczytać, przeczytałam i to dosyć szybko. ot, średniej jakości zapychacz; ehh, żeby to chociaż średniej. Nie mogę jednak powiedzieć, iż był on aż tak katastrofalnie zła, bo miała swoje przebłyski - może nie geniuszu, ale na pewno czegoś zabawnego, i warto ją dla nich przeczytać, lecz tylko w sytuacji podbramkowej, gdy nie ma się nic innego pod ręką.
Ot, takie moje zdanie, ale co człowiek to słowo.~

Paulina | 2014-12-23
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 23 grudnia 2014

Wielki śmiech, radość, wzruszenie to tylko kilka emocji jakie towarzyszyły mi przy czytaniu książki. Jest to moja druga przeczytana powieść tej autorki, wcześniej zainteresowałam się dziełem pt. "Misja". Nie zawiodłam się sięgając po tą autorkę. Najbardziej podobały mi się nieokiełznane salwy śmiechu jakie towarzyszyły mi podczas czytania. Poczucie humoru pisarki jest fantastyczne ! Koniec był bardzo wzruszający, aż proszący o uronienie łezki. Serdecznie polecam wszystkim fanom romansów historycznych.

Kasjopeja | 2011-09-12
Na półkach: Da Capo, Przeczytane, Romanse, 2011