Lodowata żądza

Wydawnictwo: Amber
Deep freeze
thriller romantyczny
Wanda

Ciemne zakamarki umysłu seryjnego mordercy i koszmar ściganej ofiary w ekscytującym romantycznym thrillerze. Ogarnięty mordrczą obsesją fan hollywoodzkiej gwiazdy śledzi każdy jej krok. Zna każdy ruch. I jest coraz bliżej...

gwiazdka | 2018-01-07
Na półkach: Rok 2018, Przeczytane
Przeczytana: 07 stycznia 2018

„Lodowata żądza” to książka, która mnie mocno zaciekawiła. Na plus zaliczam interesującą akcję, ciekawy wątek kryminalny, sprawcę, którego niezbyt łatwo można było odgadnąć, ale jednak nie pojawiał się tak całkiem znikąd, chociaż, przyznaję, że podejrzewałam mocno kogoś zupełnie innego. Do tego powieść napisana lekko, wątek miłosny całkiem z sensem i nie za bardzo przesłodzony. Chwilami akcja oczywiście była przewidywalna, ale to były tylko fragmenty. Całość mi się spodobała i jak na książkę akcji „Lodowata żądza” Jackson jest niezłym tytułem. Oczywiście dla mnie minusem jest otwarte zakończenie, lekko mnie to zirytowało, bo drugi tom czytałam bodajże 5 lat temu i nie pamiętam rozwiązania, a nawet nie wiem, czy tam było.

betina360 | 2014-09-05
Na półkach: Przeczytane, 2014, Lisa Jackson
Przeczytana: 05 września 2014

Z kazdym rozdzialem Lisa wciaga bardziej w swoja opowiesc i musze przyznac ze jak zawsze swietnie napisala kolejna ksiazke ktora z przyjemnoscia przeczytalam. Przypomnialam sobie jak fajnie konstruuje napiecie i trzyma do samego konca.

kruszyna7733 | 2013-12-24

fajna ksiązka chociaz po przeczytaniu ksiązek takich autorow jak coben jest troszke taka proteksjonalna, taka typowa dla kobiet na pochmurne dni pod kocyk z ciepłą herbatką;p zakonczenie dosc przewidywalne no i powtarza sie znowu motyw romansu policjanta pracującego nad sprawą i głównej bohaterki, prosta w odbiorze bardzo szybko się ją czyta, momentami lekko nudnawa ale ogolnie bardzo przyjemna, są także momenty których bardzo wciąga

Adrianna Cholma | 2018-01-02
Przeczytana: 2017 rok

ZAKOŃCZONA KARIERA W HOLLYWOOD ROZPOCZYNA SERIĘ ZAGINIEŃ KOBIET PODOBNYCH DO BYŁEJ GWIAZDY...

Jenna po sukcesie odniesionym w Hollywood postanawia zakończyć karierę i przenosi się do małego miasteczka w stanie Oregon.
Niedaleko starzec wraz ze swoim psem znajdują zwłoki. Wkrótce zaginionych kobiet jest więcej.
Ale znikają nie tylko kobiety. Jenna zauważa, że ginie coraz więcej przedmiotów, które użyty były w jej filmach a które przekazała do lokalnego teatru.

Jakby tego było mało, ktoś obserwuje jej dom, wchodzi do środka pod jej nieobecność a na dodatek zaczaja się również na jej starszą córkę.

Kim jest intruz i co ma wspólnego z porwaniami?

Lodowata żądza to trzymający w napięciu thriller. Bohaterowie nie są zbyt fascynujący, za to intryga i jej rozwiązanie sprawiły, że historia na długo utknęła w mojej pamięci.

JoannaJulita | 2015-04-13
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 13 kwietnia 2015

To kolejna książka Jackson, po którą sięgnęłam i nie rozczarowałam się. Może dlatego, że dokładnie tego się spodziewałam. Jest lekka, przyjemna w odbiorze, ale też wciągająca i momentami trzymająca w napięciu. Idealna na deszczowe i zimowe dni, kiedy można usiąść pod kocem z kieliszkiem wina lub herbatą i zatopić się w typowo kobiecym kryminale.

Megg | 2013-02-06

Największe marzenie Jenny spełniło się - jest gwiazdą Hollywood. Ale największy koszmar jej życia nigdy się nie skończy... Obsesyjny morderca śledzi każdy jej krok. Na krótko zadowolił się uprowadzoną kobietą - łudząco podobną do Jenny. Teraz znów wyrusza na polowanie. I jest coraz bliżej...

-------------------------------------

Trzymała mnie w napięciu, momentami bałam się bo morderca niczym nieobliczalne zwierzę grasował nie tylko w książce ale i w mojej wyobraźni.
Naprawdę warta przeczytania książka! O dreszcze przyprawiały mnie fragmenty gdy 'psychol' całkiem przemyślanie organizował schwytanie Jenny. To co robił ze swoimi ofiarami, którymi głównie były kobiety, utwierdzało mnie w przekonaniu, że ciężko będzie mi zasnąć w nocy.
Czym więcej rozdziałów przeczytałam, tym bardziej wiedziałam, że książka zasługuje na miano godnej polecenia innym.

daria | 2011-10-12

Wszystkie książki tej autorki są fajne!

KRYSTYNA | 2013-02-18
Przeczytana: 20 lutego 2013

Bartdzo dobra świetnie się czyta.

ila1982 | 2016-01-01
Na półkach: Przeczytane, Audiobooki, 2016