Lodowata żądza

Wydawnictwo: Amber
Deep freeze
thriller romantyczny
Wanda

Ciemne zakamarki umysłu seryjnego mordercy i koszmar ściganej ofiary w ekscytującym romantycznym thrillerze. Ogarnięty mordrczą obsesją fan hollywoodzkiej gwiazdy śledzi każdy jej krok. Zna każdy ruch. I jest coraz bliżej...

betina360 | 2014-09-05
Na półkach: Przeczytane, 2014, Lisa Jackson
Przeczytana: 05 września 2014

Z kazdym rozdzialem Lisa wciaga bardziej w swoja opowiesc i musze przyznac ze jak zawsze swietnie napisala kolejna ksiazke ktora z przyjemnoscia przeczytalam. Przypomnialam sobie jak fajnie konstruuje napiecie i trzyma do samego konca.

kruszyna7733 | 2013-12-24

fajna ksiązka chociaz po przeczytaniu ksiązek takich autorow jak coben jest troszke taka proteksjonalna, taka typowa dla kobiet na pochmurne dni pod kocyk z ciepłą herbatką;p zakonczenie dosc przewidywalne no i powtarza sie znowu motyw romansu policjanta pracującego nad sprawą i głównej bohaterki, prosta w odbiorze bardzo szybko się ją czyta, momentami lekko nudnawa ale ogolnie bardzo przyjemna, są także momenty których bardzo wciąga

Megg | 2013-02-06

Największe marzenie Jenny spełniło się - jest gwiazdą Hollywood. Ale największy koszmar jej życia nigdy się nie skończy... Obsesyjny morderca śledzi każdy jej krok. Na krótko zadowolił się uprowadzoną kobietą - łudząco podobną do Jenny. Teraz znów wyrusza na polowanie. I jest coraz bliżej...

-------------------------------------

Trzymała mnie w napięciu, momentami bałam się bo morderca niczym nieobliczalne zwierzę grasował nie tylko w książce ale i w mojej wyobraźni.
Naprawdę warta przeczytania książka! O dreszcze przyprawiały mnie fragmenty gdy 'psychol' całkiem przemyślanie organizował schwytanie Jenny. To co robił ze swoimi ofiarami, którymi głównie były kobiety, utwierdzało mnie w przekonaniu, że ciężko będzie mi zasnąć w nocy.
Czym więcej rozdziałów przeczytałam, tym bardziej wiedziałam, że książka zasługuje na miano godnej polecenia innym.

JoannaJulita | 2015-04-13
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 13 kwietnia 2015

To kolejna książka Jackson, po którą sięgnęłam i nie rozczarowałam się. Może dlatego, że dokładnie tego się spodziewałam. Jest lekka, przyjemna w odbiorze, ale też wciągająca i momentami trzymająca w napięciu. Idealna na deszczowe i zimowe dni, kiedy można usiąść pod kocem z kieliszkiem wina lub herbatą i zatopić się w typowo kobiecym kryminale.

daria | 2011-10-12

Wszystkie książki tej autorki są fajne!

KRYSTYNA | 2013-02-18
Przeczytana: 20 lutego 2013

Bartdzo dobra świetnie się czyta.

ila1982 | 2016-01-01
Na półkach: Audiobooki, 2016, Przeczytane