Zabójcze zauroczenie

Agata Kowalczyk
Dying to Please
978-83-241-2797-9
dona

Sara Stevens od trzech lat czuwa nad bezpieczeństwem emerytowanego sędziego. Pewnej nocy udaremnia włamanie do domu swojego klienta, nie spodziewa się, że to początek namiętnego romansu z przystojnym policjantem. Nie przypuszcza też, że znajdzie się w centrum zainteresowania dziennikarzy. I że te pięć minut sławy ściągnie na nią nie tylko uwagę mediów, ale i wyzwoli zabójczą obsesję...

• Pamiętnik Mary Berg. Relacja o dorastaniu w warszawskim getcie

Saga Puszczy Białowieskiej
Simona Kossak

8,25 (4 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
betina360 | 2015-09-07
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 07 września 2015

Praca kamerdynera nie jest taka latwa jak sie wydaje.Tym bardziej zaskakuje gdy wykonuje ja kobieta i radzi sobie swietnie. Zauroczenie Sara ktora jest atrakcyjna kobieta wykonujaca ten zawod prowadzi do szeregu zbrodni i tajemnic ktore uda sie rozwiklac pewnemu zainteresowanemu nia policjantowi. Ksiazka wciaga i nie mozna sie oderwac.

dilbi | 2015-08-10
Przeczytana: 04 sierpnia 2015

Zaczyna się interesująco, potem jest też fajnie. Szybko wiadomo kto, ale pytanie jak się o tym dowie główna bohaterka ;) Miłe czytadełko,jak najbardziej na oderwanie się od wszystkiego.

emerytka19 | 2014-12-25

Muszę przyznać, że podoba mi się styl pisania Pani Lindy Howard. Mężczyźni mają przysłowiowe jaja a kobiety mają niezły charakterek... Książka wciąga mimo, że jest dość przewidywalna ;)

scorpius | 2012-11-29
Przeczytana: 22 listopada 2012

Jeśli wydaje wam się, że zawód kamerdynera jest prosty, to się mylicie. To samo, jeśli uważacie że nie jest czasochłonny, i wymaga mało wysiłku. Jeśli tak sądzicie, jesteście w ogromnym błędzie. A najlepiej wie to Sara Stevens, kobieta kamerdyner, która opiekuje się sędzią federalnym, już w podeszłym wieku. Ma ona za zadania doglądać wszystkiego; od małych nieszczelności zacząwszy, poprzez dopilnowanie poziomu cholesterolu, skończywszy na obronie życia sędziego za cenę nawet własnego. Właśnie tym zajmuje się niezwykle seksowna i pociągająca, młoda kobieta o oliwkowej cerze i sprężystej sylwetce.
Odkąd opiekuje się starcem, nie wydarzyło się jeszcze nic dziwnego. Lecz do czasu. Pewnej nocy Sara psuje plany włamywaczy, udaremnia im kradzież, i za sprawą mediów staje się popularna. I również za ich sprawą, u pewnego mężczyzny wyzwala się obsesja na jej punkcie, która doprowadzi do strasznych tragedii. Czy niezwykle umięśniony policjant który co chwilę zerka na Sarę będzie potrafił...

ejwa1960 | 2015-09-19
Przeczytana: 18 września 2015

Kobieta kamerdyner do tego dobrze wyszkolona do ochrony osobistej,jest włamanie do domu jej pracodawcy,udziela wywiadu do telewizji i wszystko się zaczyna,zauroczenie Sarą, morderstwo, romans.Książka na jedno popołudnie lub wieczór.

Justyna Antoniewicz | 2015-03-16
Przeczytana: 16 marca 2015

Przeczytałam z przyjemnością ciekawy romans o kobiecie która była kamerdynerem świetnie się czytało polecam!!!

Dagus91 | 2015-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2015

Całkiem niezła książka, szybko się czyta, pomysł na fabułę świetny, szkoda tylko, że wątek kryminalny został słabo opracowany i końcówka historii niestety rozczarowuje szybkim zakończeniem.
Bohaterowie najpierw sami zauważają wszystkie poszlaki, rozwiązanie zagadki mają tuż pod nosem i nic. A pod koniec książki bum! i już szybko jest po sprawie. Wiem, że jest to tylko romans i nie można wymagać zbyt dużo bo wątek zabójstw i prześladowania jest tu tylko po to by urozmaicić akcję, niemniej jednak uwielbiam zagadki kryminalne i takie szybkie zakończenia bez główkowania zawsze zostawiają u mnie niedosyt.
Jednak, jako zwykły romans, książka jest naprawdę niezła, czyta się szybko i przyjemnie, a fabuła wciąga na tyle, że nie najchętniej nie odkładałoby się książki póki nie doczyta się do końca :)

Caramel8981 | 2014-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2014

Książka bardzo ciekawa. W każdym rozdziale się coś działo. chociaż prawdę mówiąc liczyłam na więcej akcji, emocji, dreszczyku niż flirtowanie, romans i seks. Można się było tego spodziewać po tytule książki. W każdym bądź razie myślałam, że to czysty thriller. Myliłam się. Podobało mi się, że w powieści każdy pisał o swoich uczuciach, emocjach. Autor wpadł na pomysł, aby zaciekawić czytelnika, kim jest ten straszny zabójca. Nikt się tego nie spodziewał. To było świetne. Więź łącząca Sarę z Cahillem była inna od tych zwykłych związków opisywanych w romansidłach. Powieść konkretna, szczera, ciekawa i wzruszająca.

Tak, podobała mi się. Tak, wciągnęła. Tak, to kolejny romansowy odmużdżacz, który pochłaniam, kiedy polonistyka mnie zmęczy.

Gemma | 2014-09-27

Po książkę tę sięgnęłam kiedyś zupełnie przypadkowo. Nigdy nie czytałam nic pani Lindy Howard, podobnie jak rzadko przyswajałam lektury z gatunku jakim jest thriller. Zaintrygowała mnie jednak okładka, mała objętość (ok. 300 stron) i oczywiście zarys fabuły. Decyzja była szybka: dlaczego nie spróbować?
Z informacji zasięgniętych przed lekturą dowiedziałam się, że autorka specjalizuje się w romantycznych thrillerach, cechuje ją lekki styl pisania; w jej dorobku artystycznym figuruje około dwudziestu książek. Nie wahając się długo, zaczęłam czytać.

Główną bohaterką powieści jest Sara Stevens, wykonująca zawód... Kamerdynera. Tak, tak, to nie błąd. Kobieta jest pomocą emerytowanego sędziego; jej zadania zaczynają się od badania poziomu jego cholesterolu, a kończą na ochronie jego życia, nawet za cenę własnego. I od tego właśnie zaczyna się wciągająca fabuła. Sara udaremnia napad na willę swojego pracodawcy, pomaga w schwytaniu włamywaczy, a przy okazji... Wpada w oko przystojnemu...