Zabójcze zauroczenie

2007-05-02
978-83-241-2797-9
Agata Kowalczyk
zabójcze zauroczenie romans policjant

Chociaż początek zapowiadał się bardzo dobrze, to z czasem tempo siadło, a historia stawała się nudnawa. W dodatku nie potrafiłam utożsamić się z główną bohaterką. Wydawała mi się zbyt doskonała (przecież czego to ona nie umiała),a jednocześnie zdystansowana w stosunku do Cahilla z niewiadomego dla mnie powodu. Dopiero w połowie książki udało się pobudzić moją ciekawość. Scena na macie bardzo gorąca. ;) Sara stawała się dla mnie bardziej ludzka, a romans powoli zaczął przeradzać się w thriller.

świetnie się czyta całkiem dobra książka

świetnie się czyta całkiem dobra książka

Niby prosta, ale bardzo ciekawa. Dobrze ją wspominam.

Niby prosta, ale bardzo ciekawa. Dobrze ją wspominam.

8/2018

8/2018

Świetnie się czyta. Polecam

Świetnie się czyta. Polecam

Jak zwykle nie zawiodłam się na autorce - fajne połączenie romansu i intrygi. Podoba mi się ukazywanie kobiet jako silnej i inteligentnej płci. Jednakże to wszystko wydaje się niczym kiedy Sara pada ofiarą fascynacji zabójcy, który zrobi wszystko by mieć ją przy sobie. Na szczęście może liczyć na pomoc policjanta, któremu bardzo zależy na jej bezpieczeństwie. Wciągająca książka, nawet jeśli od początku my znamy mordercę, to ciekawość kiedy i jak wpadną na jego trop Sara i nasz policjant, sprawia że książka jest inna niż wszystkie i przez to bardzo ciekawa.

Książka z gatunku lekkich i przyjemnych ,choć z lekkim dreszczykiem.Pozycja wciągająca .Polecam.

Praca kamerdynera nie jest taka latwa jak sie wydaje.Tym bardziej zaskakuje gdy wykonuje ja kobieta i radzi sobie swietnie. Zauroczenie Sara ktora jest atrakcyjna kobieta wykonujaca ten zawod prowadzi do szeregu zbrodni i tajemnic ktore uda sie rozwiklac pewnemu zainteresowanemu nia policjantowi. Ksiazka wciaga i nie mozna sie oderwac.

Zaczyna się interesująco, potem jest też fajnie. Szybko wiadomo kto, ale pytanie jak się o tym dowie główna bohaterka ;) Miłe czytadełko,jak najbardziej na oderwanie się od wszystkiego.

Kobieta kamerdyner do tego dobrze wyszkolona do ochrony osobistej,jest włamanie do domu jej pracodawcy,udziela wywiadu do telewizji i wszystko się zaczyna,zauroczenie Sarą, morderstwo, romans.Książka na jedno popołudnie lub wieczór.

• Romans
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • Pozostałe
  • Thriller romantyczny

Dodaj cytat z książki Zabójcze zauroczenie