Okładka książki Zabójcze zauroczenie

978-83-241-2797-9
typ
papier
dona
6.76 (88 ocen i 9 opinii)

Opis książki

Sara Stevens od trzech lat czuwa nad bezpieczeństwem emerytowanego sędziego. Pewnej nocy udaremnia włamanie do domu swojego klienta, nie spodziewa się, że to początek namiętnego romansu z przystojnym policjantem. Nie przypuszcza też, że znajdzie się w centrum zainteresowania dziennikarzy. I że te pięć minut sławy ściągnie na nią nie tylko uwagę mediów, ale i wyzwoli zabójczą obsesję...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
scorpius | 2012-11-29
Przeczytana: 22 listopada 2012

Jeśli wydaje wam się, że zawód kamerdynera jest prosty, to się mylicie. To samo, jeśli uważacie że nie jest czasochłonny, i wymaga mało wysiłku. Jeśli tak sądzicie, jesteście w ogromnym błędzie. A najlepiej wie to Sara Stevens, kobieta kamerdyner, która opiekuje się sędzią federalnym, już w podeszłym wieku. Ma ona za zadania doglądać wszystkiego; od małych nieszczelności zacząwszy, poprzez dopilnowanie poziomu cholesterolu, skończywszy na obronie życia sędziego za cenę nawet własnego. Właśnie tym zajmuje się niezwykle seksowna i pociągająca, młoda kobieta o oliwkowej cerze i sprężystej sylwetce.
Odkąd opiekuje się starcem, nie wydarzyło się jeszcze nic dziwnego. Lecz do czasu. Pewnej nocy Sara psuje plany włamywaczy, udaremnia im kradzież, i za sprawą mediów staje się popularna. I również za ich sprawą, u pewnego mężczyzny wyzwala się obsesja na jej punkcie, która doprowadzi do strasznych tragedii. Czy niezwykle umięśniony policjant który co chwilę zerka na Sarę będzie potrafił znaleź...

Caramel8981 | 2014-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2014

Książka bardzo ciekawa. W każdym rozdziale się coś działo. chociaż prawdę mówiąc liczyłam na więcej akcji, emocji, dreszczyku niż flirtowanie, romans i seks. Można się było tego spodziewać po tytule książki. W każdym bądź razie myślałam, że to czysty thriller. Myliłam się. Podobało mi się, że w powieści każdy pisał o swoich uczuciach, emocjach. Autor wpadł na pomysł, aby zaciekawić czytelnika, kim jest ten straszny zabójca. Nikt się tego nie spodziewał. To było świetne. Więź łącząca Sarę z Cahillem była inna od tych zwykłych związków opisywanych w romansidłach. Powieść konkretna, szczera, ciekawa i wzruszająca.

Tak, podobała mi się. Tak, wciągnęła. Tak, to kolejny romansowy odmużdżacz, który pochłaniam, kiedy polonistyka mnie zmęczy.

Tara | 2012-10-28
Przeczytana: 28 października 2012

Spodobała mi się, nie ma co. Dziwne morderstwa, brak świadków, brak podejrzanego. Na dodatek za każdym razem morderstwa odkrywa ta sama kobieta, kamerdyner. Zostaje podejrzana o zabójstwo jednak w końcu przestaje nią być. No i detektyw, któremu od razu wpadła w oko. Świetnie wyszkolona, ochroniarka, strzela z dwóch rąk. Kobieta wręcz idealna. Jej również detektyw nie pozostał obojętny i tak oto, zaczął się romansik z kilkoma morderstwami. I szalony, anonimowy adorator, likwidujący wszystkie przeszkody czyhające na drodze do jego celu, do niej.

raven | 2013-10-21
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

KSiażka jest po prostu świetna,chyba nigdy nie czytalam takiej dobre.
Opowiada do bardzo dzielnej kobiecie, która jest kamerdynerem.
Bardzo polecam!!

Agata | 2012-10-22
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane
Przeczytana: 21 października 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Sara jako kamerdyner wykonuje swoją pracę dobrze jednak przywiązuje się do swoich pracodawców. Kiedy odnajduje ciało sędziego którego jak się okazuje miała też bronić przeżywa szok . Cahill policjant nie wierzy w jej winę choć aby było to prawdą musi sprawdzić jej alibi . Sara pociesza rodzinę i przygotowuje ja do pogrzebu . Jednak pojawia się coś jeszcze uczucie do policjanta . Przyjmuje jednak pracę u kobiety imieniem Marilyn , która wraz z mężem również zostaje zamordowana. Wszystko może wskazywać na Sarę jednak Cahill tak łatwo nie wierzy w to że Sara mogła zabić . Jednak nie zbliża się do niej zbyt szybko by dać jej to do zrozumienia . Przez co pani kamerdyner traci wiarę w niego i chce zakończyć ich związek. Jednak siła przekonania policjanta jest silniejsza. Pod wpływem chwili Sara jednak przyjmuje posadę u nie jakiego Densmora , który okazuje być jej wcześniejszym prześladowcą . Akcja toczy się szybko i Cahill zdąża na ratunek . Książka wciąga , choć na początku akcja toczy...

NIENACZYTaNA | 2013-01-24

Romans sensacyjny. Podobało mi się.

eve | 2014-06-22

Fajna książka na popołudnie.

Gosia9101 | 2013-12-13

56. rocznica
  • Irvine Welsh
    56. rocznica
    urodzin
    Dlaczego odrzucam świat i widzę siebie jako coś lepszego? No bo tak, to wszystko. Bo jestem kurwa lepszy i taka jest prawda.
  • Jerzy Płażewski
    90. rocznica
  • Anna Janko
    57. rocznica
    urodzin
    Książki to nie są czyjeś rzeczy, to są świadectwa rozumu. Książki, które czytasz, pozwalają zajrzeć ci do głowy i zobaczyć myśli, uczucia, intencje, potrzeby emocjonalne. jeśli czytasz namiętnie to znaczy, że tym właśnie jesteś. Jesteś autorem swoich lektur i one zawsze cię zdradzą!!!
  • Ira Levin
    85. rocznica
    urodzin
    Przyznaję, że niedo­puszczenie kobiet do życia publicznego to problem przestarzały.
  • Lolita Pille
    32. rocznica
    urodzin
    Przedwcześnie pozbawiona złudzeń, rzygam na sztuczność uczuć.
  • Jeanette Winterson
    55. rocznica
    urodzin
    Dziura w moim sercu ma twój kształt i nikt inny do niej nie pasuje.
  • Kerstin Ekman
    81. rocznica
    urodzin
    Nie mogę znaleźć innego porównania między czytaniem i jedzeniem słodyczy jak nienasycenie. Od tego, co się czyta, nie można się przecież uwolnić.
  • Cecil Scott Forester
    115. rocznica
    urodzin
    (...)był już teraz na tyle doświadczonym małżonkiem, żeby wiedzieć, że warto pozwolić żonie mówić, co tylko chce, byle sam mógł robić, na co ma ochotę
  • Jaś Kapela
    30. rocznica
    urodzin
    Wyciągnąć wnioski i umrzeć. Zawiesić rozumowanie i żyć.
  • Lloyd C. Douglas
    137. rocznica
    urodzin
    Nie trzeba wypijać trucizny anie wbijać sobie sztylet w serce, by popełnić samobójstwo. Można zabić się i chodzić dalej po świecie.
  • Theodore Dreiser
    82. rocznica
  • Cesar Millan
    45. rocznica
    urodzin
    ...zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu: udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem.
  • Kazimierz Wierzyński
    120. rocznica