Okładka książki Zabójcze zauroczenie

978-83-241-2797-9
typ
papier
dona
6.74 (87 ocen i 9 opinii)

Opis książki

Sara Stevens od trzech lat czuwa nad bezpieczeństwem emerytowanego sędziego. Pewnej nocy udaremnia włamanie do domu swojego klienta, nie spodziewa się, że to początek namiętnego romansu z przystojnym policjantem. Nie przypuszcza też, że znajdzie się w centrum zainteresowania dziennikarzy. I że te pięć minut sławy ściągnie na nią nie tylko uwagę mediów, ale i wyzwoli zabójczą obsesję...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
scorpius | 2012-11-29
Przeczytana: 22 listopada 2012

Jeśli wydaje wam się, że zawód kamerdynera jest prosty, to się mylicie. To samo, jeśli uważacie że nie jest czasochłonny, i wymaga mało wysiłku. Jeśli tak sądzicie, jesteście w ogromnym błędzie. A najlepiej wie to Sara Stevens, kobieta kamerdyner, która opiekuje się sędzią federalnym, już w podeszłym wieku. Ma ona za zadania doglądać wszystkiego; od małych nieszczelności zacząwszy, poprzez dopilnowanie poziomu cholesterolu, skończywszy na obronie życia sędziego za cenę nawet własnego. Właśnie tym zajmuje się niezwykle seksowna i pociągająca, młoda kobieta o oliwkowej cerze i sprężystej sylwetce.
Odkąd opiekuje się starcem, nie wydarzyło się jeszcze nic dziwnego. Lecz do czasu. Pewnej nocy Sara psuje plany włamywaczy, udaremnia im kradzież, i za sprawą mediów staje się popularna. I również za ich sprawą, u pewnego mężczyzny wyzwala się obsesja na jej punkcie, która doprowadzi do strasznych tragedii. Czy niezwykle umięśniony policjant który co chwilę zerka na Sarę będzie potrafił znaleź...

Caramel8981 | 2014-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2014

Książka bardzo ciekawa. W każdym rozdziale się coś działo. chociaż prawdę mówiąc liczyłam na więcej akcji, emocji, dreszczyku niż flirtowanie, romans i seks. Można się było tego spodziewać po tytule książki. W każdym bądź razie myślałam, że to czysty thriller. Myliłam się. Podobało mi się, że w powieści każdy pisał o swoich uczuciach, emocjach. Autor wpadł na pomysł, aby zaciekawić czytelnika, kim jest ten straszny zabójca. Nikt się tego nie spodziewał. To było świetne. Więź łącząca Sarę z Cahillem była inna od tych zwykłych związków opisywanych w romansidłach. Powieść konkretna, szczera, ciekawa i wzruszająca.

Tak, podobała mi się. Tak, wciągnęła. Tak, to kolejny romansowy odmużdżacz, który pochłaniam, kiedy polonistyka mnie zmęczy.

Tara | 2012-10-28
Przeczytana: 28 października 2012

Spodobała mi się, nie ma co. Dziwne morderstwa, brak świadków, brak podejrzanego. Na dodatek za każdym razem morderstwa odkrywa ta sama kobieta, kamerdyner. Zostaje podejrzana o zabójstwo jednak w końcu przestaje nią być. No i detektyw, któremu od razu wpadła w oko. Świetnie wyszkolona, ochroniarka, strzela z dwóch rąk. Kobieta wręcz idealna. Jej również detektyw nie pozostał obojętny i tak oto, zaczął się romansik z kilkoma morderstwami. I szalony, anonimowy adorator, likwidujący wszystkie przeszkody czyhające na drodze do jego celu, do niej.

raven | 2013-10-21
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

KSiażka jest po prostu świetna,chyba nigdy nie czytalam takiej dobre.
Opowiada do bardzo dzielnej kobiecie, która jest kamerdynerem.
Bardzo polecam!!

Agata | 2012-10-22
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane
Przeczytana: 21 października 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Sara jako kamerdyner wykonuje swoją pracę dobrze jednak przywiązuje się do swoich pracodawców. Kiedy odnajduje ciało sędziego którego jak się okazuje miała też bronić przeżywa szok . Cahill policjant nie wierzy w jej winę choć aby było to prawdą musi sprawdzić jej alibi . Sara pociesza rodzinę i przygotowuje ja do pogrzebu . Jednak pojawia się coś jeszcze uczucie do policjanta . Przyjmuje jednak pracę u kobiety imieniem Marilyn , która wraz z mężem również zostaje zamordowana. Wszystko może wskazywać na Sarę jednak Cahill tak łatwo nie wierzy w to że Sara mogła zabić . Jednak nie zbliża się do niej zbyt szybko by dać jej to do zrozumienia . Przez co pani kamerdyner traci wiarę w niego i chce zakończyć ich związek. Jednak siła przekonania policjanta jest silniejsza. Pod wpływem chwili Sara jednak przyjmuje posadę u nie jakiego Densmora , który okazuje być jej wcześniejszym prześladowcą . Akcja toczy się szybko i Cahill zdąża na ratunek . Książka wciąga , choć na początku akcja toczy...

NIENACZYTaNA | 2013-01-24

Romans sensacyjny. Podobało mi się.

eve | 2014-06-22

Fajna książka na popołudnie.

Gosia9101 | 2013-12-13

Kalendarium literackie
  • Jacek Dukaj
    40. rocznica
    urodzin
    Lepiej znamy intencje naszych czynów niż owe czyny. Lepiej wiemy, co chcieliśmy powiedzieć, niż co naprawdę powiedzieliśmy. Wiemy, kim chcemy być - nie wiemy, kim jesteśmy.
  • Ann Brashares
    47. rocznica
    urodzin
    Jeśli nie ma wyjścia, trzeba je stworzyć. Nie można pozwalać, by świat po prostu nam się przydarzał(...).
  • Patricia Schröder
    74. rocznica
    urodzin
    Na to nie ma słów - powiedział czule. - Noszę cię w sercu, odkąd po raz pierwszy cię zobaczyłem. To prawda, Elodie... Prawda, której właściwie nigdy nie powinnaś usłyszeć.
  • Mario Spezi
    45. rocznica
  • Arnold Schwarzenegger
    67. rocznica
    urodzin
    Sens życia, to nie zwykła, szara egzystencja czy przetrwanie, ale parcie do przodu, windowanie się do góry, osiąganie czegoś, zdobywanie.
  • Cherie Priest
    39. rocznica
    urodzin
    Nawet anioły załkają, gdy ujrzą, co ci zrobiłam.
  • James Blish
    39. rocznica
  • Maeve Binchy
    2. rocznica
  • Ingmar Bergman
    7. rocznica
    śmierci
    Człowiek jest absolutnie samotny. Wszystko inne jest złudzeniem. (...) Nie spodziewaj się niczego oprócz zła. Jeśli zdarzy się coś przyjemnego - tym lepiej. (...) Nie będziesz rozczarowana, kiedy wszystko wróci do dawnego porządku. Trzeba żyć ze świadomością, że samotność jest absolutna. Wtedy człow... pokaż więcej
  • Jun'ichirō Tanizaki
    49. rocznica
    śmierci
    Każdy powinien tworzyć sobie system moralny odpowiadający jego naturze, a następnie zgodnie z nim postępować.

Znajdź nas na Facebooku