Okładka książki Zabójcze zauroczenie

978-83-241-2797-9
typ
papier
dona
6,82 (93 ocen i 10 opinii)

Opis książki

Sara Stevens od trzech lat czuwa nad bezpieczeństwem emerytowanego sędziego. Pewnej nocy udaremnia włamanie do domu swojego klienta, nie spodziewa się, że to początek namiętnego romansu z przystojnym policjantem. Nie przypuszcza też, że znajdzie się w centrum zainteresowania dziennikarzy. I że te pięć minut sławy ściągnie na nią nie tylko uwagę mediów, ale i wyzwoli zabójczą obsesję...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
scorpius | 2012-11-29
Przeczytana: 22 listopada 2012

Jeśli wydaje wam się, że zawód kamerdynera jest prosty, to się mylicie. To samo, jeśli uważacie że nie jest czasochłonny, i wymaga mało wysiłku. Jeśli tak sądzicie, jesteście w ogromnym błędzie. A najlepiej wie to Sara Stevens, kobieta kamerdyner, która opiekuje się sędzią federalnym, już w podeszłym wieku. Ma ona za zadania doglądać wszystkiego; od małych nieszczelności zacząwszy, poprzez dopilnowanie poziomu cholesterolu, skończywszy na obronie życia sędziego za cenę nawet własnego. Właśnie tym zajmuje się niezwykle seksowna i pociągająca, młoda kobieta o oliwkowej cerze i sprężystej sylwetce.
Odkąd opiekuje się starcem, nie wydarzyło się jeszcze nic dziwnego. Lecz do czasu. Pewnej nocy Sara psuje plany włamywaczy, udaremnia im kradzież, i za sprawą mediów staje się popularna. I również za ich sprawą, u pewnego mężczyzny wyzwala się obsesja na jej punkcie, która doprowadzi do strasznych tragedii. Czy niezwykle umięśniony policjant który co chwilę zerka na Sarę będzie potrafił znaleź...

Caramel8981 | 2014-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2014

Książka bardzo ciekawa. W każdym rozdziale się coś działo. chociaż prawdę mówiąc liczyłam na więcej akcji, emocji, dreszczyku niż flirtowanie, romans i seks. Można się było tego spodziewać po tytule książki. W każdym bądź razie myślałam, że to czysty thriller. Myliłam się. Podobało mi się, że w powieści każdy pisał o swoich uczuciach, emocjach. Autor wpadł na pomysł, aby zaciekawić czytelnika, kim jest ten straszny zabójca. Nikt się tego nie spodziewał. To było świetne. Więź łącząca Sarę z Cahillem była inna od tych zwykłych związków opisywanych w romansidłach. Powieść konkretna, szczera, ciekawa i wzruszająca.

Gemma | 2014-09-27

Po książkę tę sięgnęłam kiedyś zupełnie przypadkowo. Nigdy nie czytałam nic pani Lindy Howard, podobnie jak rzadko przyswajałam lektury z gatunku jakim jest thriller. Zaintrygowała mnie jednak okładka, mała objętość (ok. 300 stron) i oczywiście zarys fabuły. Decyzja była szybka: dlaczego nie spróbować?
Z informacji zasięgniętych przed lekturą dowiedziałam się, że autorka specjalizuje się w romantycznych thrillerach, cechuje ją lekki styl pisania; w jej dorobku artystycznym figuruje około dwudziestu książek. Nie wahając się długo, zaczęłam czytać.

Główną bohaterką powieści jest Sara Stevens, wykonująca zawód... Kamerdynera. Tak, tak, to nie błąd. Kobieta jest pomocą emerytowanego sędziego; jej zadania zaczynają się od badania poziomu jego cholesterolu, a kończą na ochronie jego życia, nawet za cenę własnego. I od tego właśnie zaczyna się wciągająca fabuła. Sara udaremnia napad na willę swojego pracodawcy, pomaga w schwytaniu włamywaczy, a przy okazji... Wpada w oko przystojnemu policj...

Tak, podobała mi się. Tak, wciągnęła. Tak, to kolejny romansowy odmużdżacz, który pochłaniam, kiedy polonistyka mnie zmęczy.

Tara | 2012-10-28
Przeczytana: 28 października 2012

Spodobała mi się, nie ma co. Dziwne morderstwa, brak świadków, brak podejrzanego. Na dodatek za każdym razem morderstwa odkrywa ta sama kobieta, kamerdyner. Zostaje podejrzana o zabójstwo jednak w końcu przestaje nią być. No i detektyw, któremu od razu wpadła w oko. Świetnie wyszkolona, ochroniarka, strzela z dwóch rąk. Kobieta wręcz idealna. Jej również detektyw nie pozostał obojętny i tak oto, zaczął się romansik z kilkoma morderstwami. I szalony, anonimowy adorator, likwidujący wszystkie przeszkody czyhające na drodze do jego celu, do niej.

raven | 2013-10-21

KSiażka jest po prostu świetna,chyba nigdy nie czytalam takiej dobre.
Opowiada do bardzo dzielnej kobiecie, która jest kamerdynerem.
Bardzo polecam!!

Agata | 2012-10-22
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 21 października 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Sara jako kamerdyner wykonuje swoją pracę dobrze jednak przywiązuje się do swoich pracodawców. Kiedy odnajduje ciało sędziego którego jak się okazuje miała też bronić przeżywa szok . Cahill policjant nie wierzy w jej winę choć aby było to prawdą musi sprawdzić jej alibi . Sara pociesza rodzinę i przygotowuje ja do pogrzebu . Jednak pojawia się coś jeszcze uczucie do policjanta . Przyjmuje jednak pracę u kobiety imieniem Marilyn , która wraz z mężem również zostaje zamordowana. Wszystko może wskazywać na Sarę jednak Cahill tak łatwo nie wierzy w to że Sara mogła zabić . Jednak nie zbliża się do niej zbyt szybko by dać jej to do zrozumienia . Przez co pani kamerdyner traci wiarę w niego i chce zakończyć ich związek. Jednak siła przekonania policjanta jest silniejsza. Pod wpływem chwili Sara jednak przyjmuje posadę u nie jakiego Densmora , który okazuje być jej wcześniejszym prześladowcą . Akcja toczy się szybko i Cahill zdąża na ratunek . Książka wciąga , choć na początku akcja toczy...

NIENACZYTaNA | 2013-01-24

Romans sensacyjny. Podobało mi się.

eve | 2014-06-22

Fajna książka na popołudnie.

Gosia9101 | 2013-12-13

Kalendarium literackie
  • Henry Hazlitt
    120. rocznica
    urodzin
    Sztuka ekonomii polega na tym, by spoglądać nie tylko a bezpośrednie, ale i na odległe skutki danego działania czy programu; by śledzić nie tylko konsekwencje, jakie dany program ma dla jednej grupy, ale jakie przynosi wszystkim.
  • Arkady Fiedler
    120. rocznica
    urodzin
    Bo serce, polskie serce to dziwna rzecz : może włóczyć się po całym świecie, może upadać na rozdrożach, uzbrajać się w pancerz zapomnienia, może upajać się blaskiem obcego nieba - aż oto znienacka i chytrze zgotuje sobie samemu podstęp i wpadnie we własną sieć .
  • Alberto Moravia
    107. rocznica
    urodzin
    Każdy wybiera sobie raj, który jest piekłem dla innych.
  • Jonasz Kofta
    Trzeba marzyć
  • William Blake
    257. rocznica
    urodzin
    Nie próbuj mówić o miłości,
    Bo ona w słowach się nie mieści.
    Jest jak wiatr: cichy, niewidzialny,
    Co tylko czasem zaszeleści.
  • Stefan Zweig
    133. rocznica
    urodzin
    Jakże tu żyć z czułym sercem na takim świecie.
  • Claude Lévi-Strauss
    46. rocznica
  • Stanisław Wyspiański
    107. rocznica
    Miałeś, chamie, złoty róg,
    miałeś, chamie, czapkę z piór:
    czapkę wicher niesie,
    róg huka po lesie,