Sąsiadka

The Woman Next Door"
83-88461-64-8
romans
Meglil

Amanda i Graham są kochającym się małżeństwem. Do pełnego szczęścia brakuje im tylko dziecka. Presja rodziny, uciążliwa kuracja mająca doprowadzić do ciąży oraz poczucie winy sprawiają, że coraz trudniej im się porozumieć i cieszyć sobą. Kiedy ich niedawno owdowiała, młoda sąsiadka ? Gretchen ? z sąsiadka ? Gretchen ? zachodzi w ciążę, dają o sobie znać wzajemne pretensje i brak zaufania. Dotyczy to nie tylko Amandy i Grahama. Pytanie, kto jest ojcem dziecka, spędza sen z powiek wielu kobietom mieszkającym w okolicy, budząc uśpione małżeńskie konflikty. Nastrój niepokoju pogłębia samobójstwo ucznia pobliskiej szkoły i tajemnicze włamanie do domu Gretchen. Tymczasem sąsiadka uparcie milczy...

izabela81 | 2015-07-13
Na półkach: 2015 rok, Przeczytane
Przeczytana: 13 lipca 2015

Autorka w tej książce pokazuje rolę, jaką często odgrywają teściowie w życiu młodych małżeństw. Porusza też problem niemożności posiadania dziecka. A wszystko to w okolicznościach codziennego sąsiedzkiego życia.

Katarzyna | 2014-06-06
Na półkach: 52/2014, Przeczytane
Przeczytana: 05 czerwca 2014

Książka zakwalifikowana na portalu LC jako romans. Czy to jest romans? Hmm... Raczej obyczaj. Nie jest to może literatura najwyższych lotów, ale czyta się szybko i przyjemnie, stąd moje 6 gwiazdek. Ot, taka lektura na jeden wieczór.

| 2014-09-11
Przeczytana: 2012 rok

Książka świetnie pokazuje nie tylko miłość, namiętność ale też problemy i codzienność zwykłych ludzi. Polecam tę książkę wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy uwielbiają zatracać się w tego rodzaju powieściach

Artysta Romanista | 2013-02-06
Przeczytana: czerwiec 2012

Przeczytałam, ale nie polecam... Jeżeli szukasz dynamicznej akcji raczej jej tu nie znajdziesz.
Książka do poczytania kiedy nie możesz zasnąć, a nie masz tez ochoty liczyć baranów!

Hela400 | 2014-04-03

Książka na jeden wieczór, opowiadająca o codziennej egzystencji głównych bohaterów i ich sąsiadów oraz ich problemach.

Beatka | 2016-02-29
karolla | 2015-11-17