Oddam męża w dobre ręce

romans, studencka miłość
romans
typ
papier
5,92 (84 ocen i 12 opinii)

Opis książki

Na zjeździe absolwentów college'u Prudence spotyka Matta, swoją studencką miłość.

Po spędzonym wspólnie z nim weekendzie dawne uczucie powraca ze zdwojona siłą. Zakochana po same uszy Prudence przyjmuje oświadczyny. Zapomina jedynie wspomnieć o swoim mężu...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Psotek | 2010-10-09
Przeczytana: 08 października 2010

Gdy siadłam do czytania książki ,, Oddam męża w dobre ręce " po pierwszym rozdziale stwierdziłam, że książka jest nuda i czeka mnie ciężka męka do dobrnięcia końca książki. Jednak z kolejnymi rozdziałami książka coraz bardziej mnie wciągała do tego stopnia, że zarywałam noce i naciągałam rachunek za prąd :) W środku książki przewidziałam koniec, który ani trochę mnie nie zaskoczył. :)
Książkę oczywiście polecam!
Mi się jak najbardziej podoba. :)

Grażyna | 2013-06-16
Przeczytana: 24 czerwca 2013

Chwilami zabawna,ale zbyt "amerykańska".

calutka4ever | 2013-10-14

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Czytałam ja bardzo dawno temu nie wszystko pamietam, ale to jedna z nielicznych które czytalam, która nie konczy się happy endem

rozia | 2014-03-31
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 27 marca 2014

Już od pierwszej kartki wiedziałam że mi się to nie spodoba. Pomysł na książkę niby dobry ale samo wykonanie jak dla mnie nie spełniło swego zadania.
Mężatka niezależna, wyjeżdża do miasta w którym studiowała, i świadomie czy nie szuka swojej starej miłości Mike i w końcu go znajduje i zdrada wisi w powietrzu. Nawet się zaręcza.
Od tego momentu w jej głowie zdradza się pomysł na znalezienie swojemu obecnemu jeszcze mężowi żony, wiem brzmi to komicznie ale ona sama jest tak nie poukładana psychicznie że nie ma się co dziwić...
Zakończenie dla mnie trafione.

fruziula | 2011-04-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 31 marca 2011

Świetna!
Trafiła w moje ręce zupełnie przypadkiem, kiedy to grypa przybiła mnie do łóżka i nie chciała z niego wypuścić. Byłam przekonana, że to jakaś nudna opowiastka, ale z braku laku i ze względu na zaistniałe okoliczności postanowiłam ją przeczytać. Otworzyłam książkę ... i stało się - porwała mnie bez reszty. Świat Prudence Malone na czas choroby stał się moim światem. Ja wyzdrowiałam, książka się skończyła, ale na długo pozostanie w mojej pamięci. "Oddam męża w dobre ręce" polecam jak najbardziej każdemu i życzę miłej lektury.

Agnieszka | 2012-05-26
Przeczytana: 2010 rok

Fajna książka.

Anna | 2013-12-02

Jestem zawiedziona, zwłaszcza po lekturze "Rodzinki na zakręcie", na której płakałam ze śmiechu. Niemniej lekka, łatwa i całkiem przyjemna opowieść o kobiecie, która kompletnie nie wie czego chce od życia.
Dla tych co myślą, że w trakcie lektury się dowiedzą: OTÓŻ NIE! :)

Katarzyna | 2014-09-30

Wg. mnie trzeba być nieźle postrzelonym by wymyślić taką fabułę.
Cała Ameryka (USA) !

kajasl | 2014-09-24
Przeczytana: 23 września 2014

Szybko sie czyta. Takie troche czytadlo ale fajnie napisane.

makarela | 2013-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2011

Przecietna, ale fajnie sie czyta.

Bestseller drugiej Rzeczpospolitej
Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:

Kalendarium literackie
  • Gilbert Keith Chesterton
    141. rocznica
    urodzin
    To, co jest dostatecznie duże, by wzbudzać pożądanie bogatych, jest też dostatecznie duże, aby bronili tego ubodzy.
  • Tomasz Różycki
    45. rocznica
    urodzin
    Napiłem się gorzkich ziół o złej porze
    i chciałem wam przywieźć świat, ale tyle
    można przywieźć z wyprawy, spośród
    wszystkiego to: moment wejścia do domu (50. Czy szukałeś mnie).
  • Aleksander Kaczorowski
    109. rocznica
  • Andrzej Sosnowski
    56. rocznica
    urodzin
    Powiedziałbym, że największy problem związany z tak wybitnymi i przystępnymi postaciami [Herbert i Miłosz] to jest nie tyle ich pisanie, ile sposób recyklingu, jaki ich dotknął i sponiewierał. Nieszczęście polega na tym, że rzecz podlega rozmaitym katachretycznym zniekształceniom w odbiorze i zaczyn... pokaż więcej
  • Róża Jeleń-Chroń
    97. rocznica
  • Louise Cooper
    63. rocznica
  • Władysław Łoziński
    172. rocznica
    urodzin
    Co za świat, co za świat! Groźny, dziki, zabójczy. Świat ucisku i przemocy. Świat bez władzy, bez rządu, bez ładu i bez miłosierdzia. Krew tańsza od wina, człowiek tańszy od konia. Świat, w którym łatwo zabić, trudno nie być zabitym. Kogo nie zabił Tatarzyn, tego zabił opryszek, kogo nie zabił oprys... pokaż więcej
  • Marek Fiedler
    68. rocznica
    urodzin
    Kiedyś za młodu przyśnił mi się orzeł, który rzekł, że nadejdzie dzień, w którym obejmie tę ziemię we władanie. Długo rozmyślałem nad tym snem. Dziś wreszcie wiem, co orzeł miał na myśli. Tą ziemią rządzi pieniądz, a na każdym dolarze widnieje podobizna orła.
  • Max Brand
    123. rocznica