Okładka książki Oddam męża w  dobre ręce

Oddam męża w dobre ręce

romans, studencka miłość
romans
typ
papier
5,91 (76 ocen i 12 opinii)

Opis książki

Na zjeździe absolwentów college'u Prudence spotyka Matta, swoją studencką miłość.

Po spędzonym wspólnie z nim weekendzie dawne uczucie powraca ze zdwojona siłą. Zakochana po same uszy Prudence przyjmuje oświadczyny. Zapomina jedynie wspomnieć o swoim mężu...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Psotek | 2010-10-09
Przeczytana: 08 października 2010

Gdy siadłam do czytania książki ,, Oddam męża w dobre ręce " po pierwszym rozdziale stwierdziłam, że książka jest nuda i czeka mnie ciężka męka do dobrnięcia końca książki. Jednak z kolejnymi rozdziałami książka coraz bardziej mnie wciągała do tego stopnia, że zarywałam noce i naciągałam rachunek za prąd :) W środku książki przewidziałam koniec, który ani trochę mnie nie zaskoczył. :)
Książkę oczywiście polecam!
Mi się jak najbardziej podoba. :)

Grażyna | 2013-06-16
Przeczytana: 24 czerwca 2013

Chwilami zabawna,ale zbyt "amerykańska".

rozia | 2014-03-31
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 27 marca 2014

Już od pierwszej kartki wiedziałam że mi się to nie spodoba. Pomysł na książkę niby dobry ale samo wykonanie jak dla mnie nie spełniło swego zadania.
Mężatka niezależna, wyjeżdża do miasta w którym studiowała, i świadomie czy nie szuka swojej starej miłości Mike i w końcu go znajduje i zdrada wisi w powietrzu. Nawet się zaręcza.
Od tego momentu w jej głowie zdradza się pomysł na znalezienie swojemu obecnemu jeszcze mężowi żony, wiem brzmi to komicznie ale ona sama jest tak nie poukładana psychicznie że nie ma się co dziwić...
Zakończenie dla mnie trafione.

fruziula | 2011-04-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 31 marca 2011

Świetna!
Trafiła w moje ręce zupełnie przypadkiem, kiedy to grypa przybiła mnie do łóżka i nie chciała z niego wypuścić. Byłam przekonana, że to jakaś nudna opowiastka, ale z braku laku i ze względu na zaistniałe okoliczności postanowiłam ją przeczytać. Otworzyłam książkę ... i stało się - porwała mnie bez reszty. Świat Prudence Malone na czas choroby stał się moim światem. Ja wyzdrowiałam, książka się skończyła, ale na długo pozostanie w mojej pamięci. "Oddam męża w dobre ręce" polecam jak najbardziej każdemu i życzę miłej lektury.

Anna | 2013-12-02

Jestem zawiedziona, zwłaszcza po lekturze "Rodzinki na zakręcie", na której płakałam ze śmiechu. Niemniej lekka, łatwa i całkiem przyjemna opowieść o kobiecie, która kompletnie nie wie czego chce od życia.
Dla tych co myślą, że w trakcie lektury się dowiedzą: OTÓŻ NIE! :)

calutka4ever | 2013-10-14

Czytałam ja bardzo dawno temu nie wszystko pamietam, ale to jedna z nielicznych które czytalam, która nie konczy się happy endem

Katarzyna | 2014-09-30

Wg. mnie trzeba być nieźle postrzelonym by wymyślić taką fabułę.
Cała Ameryka (USA) !

kajasl | 2014-09-24
Przeczytana: 23 września 2014

Szybko sie czyta. Takie troche czytadlo ale fajnie napisane.

makarela | 2013-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2011

Przecietna, ale fajnie sie czyta.

Gosia | 2012-04-08

Kalendarium literackie
  • Henry Hazlitt
    120. rocznica
    urodzin
    Sztuka ekonomii polega na tym, by spoglądać nie tylko a bezpośrednie, ale i na odległe skutki danego działania czy programu; by śledzić nie tylko konsekwencje, jakie dany program ma dla jednej grupy, ale jakie przynosi wszystkim.
  • Arkady Fiedler
    120. rocznica
    urodzin
    Bo serce, polskie serce to dziwna rzecz : może włóczyć się po całym świecie, może upadać na rozdrożach, uzbrajać się w pancerz zapomnienia, może upajać się blaskiem obcego nieba - aż oto znienacka i chytrze zgotuje sobie samemu podstęp i wpadnie we własną sieć .
  • Alberto Moravia
    107. rocznica
    urodzin
    Każdy wybiera sobie raj, który jest piekłem dla innych.
  • Jonasz Kofta
    Trzeba marzyć
  • William Blake
    257. rocznica
    urodzin
    Nie próbuj mówić o miłości,
    Bo ona w słowach się nie mieści.
    Jest jak wiatr: cichy, niewidzialny,
    Co tylko czasem zaszeleści.
  • Stefan Zweig
    133. rocznica
    urodzin
    Jakże tu żyć z czułym sercem na takim świecie.
  • Claude Lévi-Strauss
    46. rocznica
  • Stanisław Wyspiański
    107. rocznica
    Miałeś, chamie, złoty róg,
    miałeś, chamie, czapkę z piór:
    czapkę wicher niesie,
    róg huka po lesie,