Oddam męża w dobre ręce

Wydawnictwo: G+J
The wife of Reilly
romans, studencka miłość

Na zjeździe absolwentów college'u Prudence spotyka Matta, swoją studencką miłość.

Po spędzonym wspólnie z nim weekendzie dawne uczucie powraca ze zdwojona siłą. Zakochana po same uszy Prudence przyjmuje oświadczyny. Zapomina jedynie wspomnieć o swoim mężu...

Ela | 2010-10-09
Przeczytana: 08 października 2010

Gdy siadłam do czytania książki ,, Oddam męża w dobre ręce " po pierwszym rozdziale stwierdziłam, że książka jest nuda i czeka mnie ciężka męka do dobrnięcia końca książki. Jednak z kolejnymi rozdziałami książka coraz bardziej mnie wciągała do tego stopnia, że zarywałam noce i naciągałam rachunek za prąd :) W środku książki przewidziałam koniec, który ani trochę mnie nie zaskoczył. :)
Książkę oczywiście polecam!
Mi się jak najbardziej podoba. :)

Edyta | 2017-02-17
Na półkach: 2017, Przeczytane
Przeczytana: 17 lutego 2017

Zaczynając czytać książkę, miałam wrażenie, że w dalszej części już nic mnie nie zaskoczy... i rzeczywiście tak się stało. Po pierwszych rozdziałach wiedziałam jakie będzie zakończenie i tylko to mnie motywowało do przeczytania, aby upewnić się czy moje wyobrażenia o tej historii są prawdziwe. Kolejna rzecz, która mnie zraziła jest styl pisania. Książka bardzo przypomina mi pamiętnik rozwydrzonej nastolatki, która nagle znalazła się w dorosłym świecie i nie wie do końca co z sobą począć. Główna bohaterka cały czas mnie irytowała swoim zachowaniem, a zwłaszcza swoją naiwnością, że Matt mógł się zmienić z nieodpowiedzialnego kochanka z lat młodości w dojrzałego i potrafiącego zadbać o kobietę mężczyznę. Książka trafia na listę: Nigdy więcej.

Grażyna | 2013-06-16
Przeczytana: 24 czerwca 2013

Chwilami zabawna,ale zbyt "amerykańska".

calutka4ever | 2013-10-14

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Czytałam ja bardzo dawno temu nie wszystko pamietam, ale to jedna z nielicznych które czytalam, która nie konczy się happy endem

Darka | 2016-03-01
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 01 marca 2016

Większość z nas ma w swoim życiu takie chwile, kiedy chce przeczytać coś.... nieambitnego. Na czym nie będzie musiał zanadto skupiać uwagi i myśleć. Ja tak mam, gdy albo nie mam siły na czytanie czegokolwiek innego, albo nie mam siły na ambitniejszą literaturę. Właśnie niedawno miałam taki czas, czas na "Oddam męża w dobre ręce".

Przyznam, że ni było mi łatwo. Po pierwszym rozdział pytałam właścicielki tej książki, czy aby na pewno jest po co ją czytać dalej. Głowna bohaterka irytowała mnie tak bardzo, jak dawno nikt. I jeszcze to jej imię... Ale postanowiłam się tak łatwo nie poddawać. I rzeczywiście dalej było trochę lepiej.
Prudence na zjeździe absolwentów spotyka swoją dawną miłość. I zakochuje się znowu. Matt'a też ponownie ugodziła strzała amora, gruchają sobie więc jak dwa gołąbki. Jest jednak małe 'ale' - Prudence ma męża. Jednak okłamuje nowego ukochanego, mówiąc, że jej mąż nie żyje.
Po powrocie do dom,u dziewczyna zwołuje grono swoich najwierniejszych przyjaciół,...

rozia | 2014-03-31
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 27 marca 2014

Już od pierwszej kartki wiedziałam że mi się to nie spodoba. Pomysł na książkę niby dobry ale samo wykonanie jak dla mnie nie spełniło swego zadania.
Mężatka niezależna, wyjeżdża do miasta w którym studiowała, i świadomie czy nie szuka swojej starej miłości Mike i w końcu go znajduje i zdrada wisi w powietrzu. Nawet się zaręcza.
Od tego momentu w jej głowie zdradza się pomysł na znalezienie swojemu obecnemu jeszcze mężowi żony, wiem brzmi to komicznie ale ona sama jest tak nie poukładana psychicznie że nie ma się co dziwić...
Zakończenie dla mnie trafione.

fruziula | 2011-04-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 31 marca 2011

Świetna!
Trafiła w moje ręce zupełnie przypadkiem, kiedy to grypa przybiła mnie do łóżka i nie chciała z niego wypuścić. Byłam przekonana, że to jakaś nudna opowiastka, ale z braku laku i ze względu na zaistniałe okoliczności postanowiłam ją przeczytać. Otworzyłam książkę ... i stało się - porwała mnie bez reszty. Świat Prudence Malone na czas choroby stał się moim światem. Ja wyzdrowiałam, książka się skończyła, ale na długo pozostanie w mojej pamięci. "Oddam męża w dobre ręce" polecam jak najbardziej każdemu i życzę miłej lektury.

Agnieszka | 2012-05-26
Przeczytana: 2010 rok

Fajna książka.

Anna | 2013-12-02

Jestem zawiedziona, zwłaszcza po lekturze "Rodzinki na zakręcie", na której płakałam ze śmiechu. Niemniej lekka, łatwa i całkiem przyjemna opowieść o kobiecie, która kompletnie nie wie czego chce od życia.
Dla tych co myślą, że w trakcie lektury się dowiedzą: OTÓŻ NIE! :)

Katarzyna | 2014-09-30

Wg. mnie trzeba być nieźle postrzelonym by wymyślić taką fabułę.
Cała Ameryka (USA) !