Oddam męża w dobre ręce

romans, studencka miłość
romans
typ
papier
5,92 (84 ocen i 12 opinii)

Opis książki

Na zjeździe absolwentów college'u Prudence spotyka Matta, swoją studencką miłość.

Po spędzonym wspólnie z nim weekendzie dawne uczucie powraca ze zdwojona siłą. Zakochana po same uszy Prudence przyjmuje oświadczyny. Zapomina jedynie wspomnieć o swoim mężu...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Psotek | 2010-10-09
Przeczytana: 08 października 2010

Gdy siadłam do czytania książki ,, Oddam męża w dobre ręce " po pierwszym rozdziale stwierdziłam, że książka jest nuda i czeka mnie ciężka męka do dobrnięcia końca książki. Jednak z kolejnymi rozdziałami książka coraz bardziej mnie wciągała do tego stopnia, że zarywałam noce i naciągałam rachunek za prąd :) W środku książki przewidziałam koniec, który ani trochę mnie nie zaskoczył. :)
Książkę oczywiście polecam!
Mi się jak najbardziej podoba. :)

Grażyna | 2013-06-16
Przeczytana: 24 czerwca 2013

Chwilami zabawna,ale zbyt "amerykańska".

calutka4ever | 2013-10-14

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Czytałam ja bardzo dawno temu nie wszystko pamietam, ale to jedna z nielicznych które czytalam, która nie konczy się happy endem

rozia | 2014-03-31
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 27 marca 2014

Już od pierwszej kartki wiedziałam że mi się to nie spodoba. Pomysł na książkę niby dobry ale samo wykonanie jak dla mnie nie spełniło swego zadania.
Mężatka niezależna, wyjeżdża do miasta w którym studiowała, i świadomie czy nie szuka swojej starej miłości Mike i w końcu go znajduje i zdrada wisi w powietrzu. Nawet się zaręcza.
Od tego momentu w jej głowie zdradza się pomysł na znalezienie swojemu obecnemu jeszcze mężowi żony, wiem brzmi to komicznie ale ona sama jest tak nie poukładana psychicznie że nie ma się co dziwić...
Zakończenie dla mnie trafione.

fruziula | 2011-04-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 31 marca 2011

Świetna!
Trafiła w moje ręce zupełnie przypadkiem, kiedy to grypa przybiła mnie do łóżka i nie chciała z niego wypuścić. Byłam przekonana, że to jakaś nudna opowiastka, ale z braku laku i ze względu na zaistniałe okoliczności postanowiłam ją przeczytać. Otworzyłam książkę ... i stało się - porwała mnie bez reszty. Świat Prudence Malone na czas choroby stał się moim światem. Ja wyzdrowiałam, książka się skończyła, ale na długo pozostanie w mojej pamięci. "Oddam męża w dobre ręce" polecam jak najbardziej każdemu i życzę miłej lektury.

Agnieszka | 2012-05-26
Przeczytana: 2010 rok

Fajna książka.

Anna | 2013-12-02

Jestem zawiedziona, zwłaszcza po lekturze "Rodzinki na zakręcie", na której płakałam ze śmiechu. Niemniej lekka, łatwa i całkiem przyjemna opowieść o kobiecie, która kompletnie nie wie czego chce od życia.
Dla tych co myślą, że w trakcie lektury się dowiedzą: OTÓŻ NIE! :)

Katarzyna | 2014-09-30

Wg. mnie trzeba być nieźle postrzelonym by wymyślić taką fabułę.
Cała Ameryka (USA) !

kajasl | 2014-09-24
Przeczytana: 23 września 2014

Szybko sie czyta. Takie troche czytadlo ale fajnie napisane.

makarela | 2013-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2011

Przecietna, ale fajnie sie czyta.

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Lisa Unger
    45. rocznica
    urodzin
    Ilu ludzi troszczy się o was tak naprawdę? I nie chodzi mi o tych, z którymi miło jest przebywać, a także nie o tych, których kochacie i którym wierzycie. Ale ludzi, którzy dobrze się czują, kiedy jesteście szczęśliwi i odnosicie sukcesy, a źle, kiedy wam się nie układa, albo przechodzicie trudny ok... pokaż więcej
  • Tadeusz Słobodzianek
    60. rocznica
  • Ron McLarty
    68. rocznica
    urodzin
    Ludzie, których kochasz, potrafią cię podnieść na duchu i potrafią zamącić ci w głowie. Rozumienie ich nie wydaje się takie ważne, kiedy są w twoich myślach. To dlatego miłość powinna być łatwa.
  • Alfred Elton van Vogt
    79. rocznica
  • Ludwig Wittgenstein
    126. rocznica
    urodzin
    Granice naszego języka oznaczają granice naszego świata.
  • Sławomir Łubiński
    81. rocznica
  • Morris West
    99. rocznica
    urodzin
    Samotność to nic nowego. Prędzej czy później dotyka każdego z nas. Umierają przyjaciele, członkowie naszych rodzin, kochankowie i mężowie także.
  • Hubert Selby
    11. rocznica
    śmierci
    Zaraz! Boże wszechmogący wygląda na to że całe dotychczasowe życie upłynęło jej na czekaniu. Czekaniu na co???? Czekaniu na to by zacząć żyć. Tak, zgadza się, czekała na to by zacząć żyć. (...) Wszystko co robiła było jedynie próbą generalną przed życiem.
  • Bjørnstjerne Bjørnson
    105. rocznica