Ebookpoint -45% obyczaj

ANYTHING FOR LOVE
83-7245-691-7
miłość, odwaga
Weronika

Nudne spotkania z przyjaciółkami w miejscowym klubie, imprezy charytatywne i samotność. I oto w życiu Rachel Gaines pojawia się ktoś, kogo przed laty darzyła namiętnym uczuciem. Quentin Rawls, eks-gwiazda futbolu, bogaty, przystojny i dużo młodszy. A Rachel musi podjąć najtrudniejszą decyzję: zapomnieć o porywach serca czy rzucić wszystko na jedną szalę i pozwolić się spełnić marzeniom.

betina360 | 2014-04-20
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 20 kwietnia 2014

Atrakcyjna wdowa majaca 2 dorosle corki i wnukow poznaje mlodszego o 9 lat mezczyzne i zakochuja sie w sobie z wzajemnoscia.W miasteczku w ktorym mieszka jest obiektem plotek przez swoj zwiazek lecz na szczescie ma madre corki ktore akceptuja jej wybor i ciesza sie ze matka jest szczesliwa a to jest wazniejsze niz co mowia zlosliwcy. Milosc to jest sila i nie jest wazna roznica wieku ale to jak sie czujemy z ta druga osoba i wzajemne przyciaganie.

madziulka502 | 2018-02-25

To była druga książka Janelle Taylor, jaką przeczytałam, ale po świetnej pt: "Nie mogę przestać cię kochać", "Wszystko dla miłości" było ogromnym rozczarowaniem, przynajmniej dla mnie. Nie mogłam wprost uwierzyć, że obie powieści zostały napisane przez tę samą osobę. 4 gwiazdki tylko dlatego, że temat przewodni dość zaskakujący, miłość pomiędzy dwojgiem ludzi, z których to kobieta jest wyraźnie starsza, zdaje się, że o ok. 10 lat od mężczyzny. Można powiedzieć, że obala pewien stereotyp, nie tylko różnica wieku, ale także to, że to przeważnie w związku mężczyzna jest starszy; tutaj jest inaczej i to może zaskakiwać, sama spotykam się jeszcze często ze zgorszeniem ludzi, kiedy dowiadują się, iż to właśnie pani jest starsza, a co dopiero o 10 czy 15 lat! Plus za samą historię, ale poza tym nic mnie nie zachwyciło, a ukochany głównej bohaterki, Quentin wręcz irytował. No i sceny miłosne niestety chwilami już do obrzydzenia; nie mam nic przeciwko w umieszczaniu ich w treści książek,...

Natalia | 2015-09-19
SzukamyRomansów | 2015-09-14