Wszystko dla miłości

ANYTHING FOR LOVE
83-7245-691-7
miłość, odwaga
Weronika

Nudne spotkania z przyjaciółkami w miejscowym klubie, imprezy charytatywne i samotność. I oto w życiu Rachel Gaines pojawia się ktoś, kogo przed laty darzyła namiętnym uczuciem. Quentin Rawls, eks-gwiazda futbolu, bogaty, przystojny i dużo młodszy. A Rachel musi podjąć najtrudniejszą decyzję: zapomnieć o porywach serca czy rzucić wszystko na jedną szalę i pozwolić się spełnić marzeniom.

betina360 | 2014-04-20
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 20 kwietnia 2014

Atrakcyjna wdowa majaca 2 dorosle corki i wnukow poznaje mlodszego o 9 lat mezczyzne i zakochuja sie w sobie z wzajemnoscia.W miasteczku w ktorym mieszka jest obiektem plotek przez swoj zwiazek lecz na szczescie ma madre corki ktore akceptuja jej wybor i ciesza sie ze matka jest szczesliwa a to jest wazniejsze niz co mowia zlosliwcy. Milosc to jest sila i nie jest wazna roznica wieku ale to jak sie czujemy z ta druga osoba i wzajemne przyciaganie.

Natalia | 2015-09-19
SzukamyRomansów | 2015-09-14