Długa księżycowa noc

Wydawnictwo: Da Capo
Long Night Moon
83-7157-024-4
Judyta

Kiedy Nash Audubon - pozbawiony skrupułów reporter - wdziera się na przyjęcie, by zrobić wywiad z Sarą Ivy, spodziewa się rozmowy z kolejną, piękną wprawdzie, ale znudzoną i nieciekawą, żoną bogatego męża. I oto w jego życiu rozpoczyna się ciąg niespodzianek. Sara nie jest bowiem typową kobietą z tak zwanego towarzystwa, ba, w tak zwanym towarzystwie nie ma dla niej miejsca. zafascynowany...

I oto w jego życiu rozpoczyna się ciąg niespodzianek. Sara nie jest bowiem typową kobietą z tak zwanego towarzystwa, ba, w tak zwanym towarzystwie nie ma dla niej miejsca. zafascynowany Sarą Nash postanawia odkryć jej tajemnice.

Czy uda mu się ją zdobyć i ochronić przed katastrofą? Czy Sara zdobędzie się na odwagę i zdecyduje się na zakończenie maskarady, jaką jest jej małżeństwo?

źródło opisu: Da Capo, 1995

zabielka | 2015-02-03
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 02 lutego 2015

Plusem tej książki jest fakt że głównymi bohaterami nie są nastolatkowie, a osoby które w życiu nauczyły się już czym tak naprawdę są porażki jak i wzloty. Książka należy raczej do tych bardziej "przyziemnych", nie jak to w romansach bywa bardzo często w cukierkowym świecie pełnym służby i bogactwa. Jednak pomimo tych plusów, nie mogę powiedzieć że z czystym sumieniem mi się podobała, przynajmniej nie bardzo. Jest to moja druga książka tej autorki i szczerze powiedziawszy, ta podobała mi się bardziej. Tak więc bez zniechęcania was do lektury, Pozdrawiam serdecznie. :)

betulek | 2016-09-25

Ciekawa... Mogłaby być, jest patologia, ofiara, rycerz wcale nie taki bez skazy, powrót córki marnotrawnej i przyjemny happy end. Niestety, po raz kolejny stwierdzam, że akurat ta autorka bardzo oszczędza czytelnika i nie naraża go na nadmiar emocji. Poważne i w perspektywie wstrząsające kwestie (jak choćby syndrom ofiary) przysypane są błahostkami dotyczącymi nowego znajomego i ewentualnego związku z nim. Świadome pchanie książki na półkę z "harlekinami"? A może to są książki pisane specjalnie dla ciężarnych? W każdym bądź razie ciśnienia nie podnosi.

Krysia_54 | 2016-09-17
Na półkach: 2016, Przeczytane