Cyganka

Romancing the rouge
83-7157-422-3
romans
Wanda

Michael Kenyon, markiz Stokeford, jest przekonany, że piękna Cyganka Vivien próbuje się wkraść w łaski jego babki, by wyłudzić od starszej pani majątek. Z taką samą determinacją, z jaką markiz próbuje udowodnić, że Vivien jest oszustką, dziewczyna broni swej niewinności. Ani dumna Cyganka, ani notoryczny uwodziciel nie mogli przewidzieć, że ich wzajemna wrogość przerodzi się w...

Ani dumna Cyganka, ani notoryczny uwodziciel nie mogli przewidzieć, że ich wzajemna wrogość przerodzi się w namiętność.
Poddanie się jej jest niemożliwe, a jednocześnie... bardzo kuszące.

aleksawesola | 2014-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2014

Poczatkowo pomysl na glowna bohaterke bedaca Cyganka niezbyt przypadl mi do gustu, biorac pod uwage epoke, w ktorej rozgrywa sie akcja ksiazki. Okazalo sie jdnak, ze bylam w bledzie. Glowni bohaterowie byli interesujacy, a namietnosc miedzy nimi ognista ;) Bardzo podobaly mi sie konwersacje miedzy Vivien i Michealem. Jak wszystki ksiazki tej autorki, jest to lektura godna polecenia.

Alix | 2017-01-05
mirah | 2016-11-23