Okładka książki Skuteczne metody sprzedaży

MUZA
biznes, finanse
typ
papier
6,82 (11 ocen i 1 opinia)

Opis książki

aSprzedawanie to trudna umysłowa gra, powiedział Brian Tracy, wybitny specjalista w szkoleniu kadry handlowej. Wygrywa najczęściej ten sprzedawca, który osiągnie psychologiczną przewagę nad innymi. Osiąga się to przez wiarę w samego siebie, tworzenie dobrego pierwszego wrażenia, strategiczne planowanie sprzedaży i analizę rynku, skuteczne i sensowne wykorzystywanie własnej energii, stosowanie sprawdzonych metod sprzedaży w pozyskiwaniu klienta. Książka jest napisana prostym językiem, zawiera liczne przykłady i anegdoty, które pokazują, jak wygrać tę ekscytującą grę.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników
Szczepan | 2010-05-31

przydatne i całkowicie fundamentalne.

Krzysztof | 2014-05-17
Justyna | 2014-03-27