Skuteczne metody sprzedaży

Muza
biznes, finanse
typ
papier
6,92 (13 ocen i 1 opinia)

Opis książki

aSprzedawanie to trudna umysłowa gra, powiedział Brian Tracy, wybitny specjalista w szkoleniu kadry handlowej. Wygrywa najczęściej ten sprzedawca, który osiągnie psychologiczną przewagę nad innymi. Osiąga się to przez wiarę w samego siebie, tworzenie dobrego pierwszego wrażenia, strategiczne planowanie sprzedaży i analizę rynku, skuteczne i sensowne wykorzystywanie własnej energii, stosowanie sprawdzonych metod sprzedaży w pozyskiwaniu klienta. Książka jest napisana prostym językiem, zawiera liczne przykłady i anegdoty, które pokazują, jak wygrać tę ekscytującą grę.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Szczepan | 2010-05-31

przydatne i całkowicie fundamentalne.

azazel92 | 2015-04-23
Przeczytana: 01 stycznia 2011