Skuteczne metody sprzedaży

Wydawnictwo: Muza
7 (16 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

aSprzedawanie to trudna umysłowa gra, powiedział Brian Tracy, wybitny specjalista w szkoleniu kadry handlowej. Wygrywa najczęściej ten sprzedawca, który osiągnie psychologiczną przewagę nad innymi. Osiąga się to przez wiarę w samego siebie, tworzenie dobrego pierwszego wrażenia, strategiczne planowanie sprzedaży i analizę rynku, skuteczne i sensowne wykorzystywanie własnej energii, stosowanie sprawdzonych metod sprzedaży w pozyskiwaniu klienta. Książka jest napisana prostym językiem, zawiera liczne przykłady i anegdoty, które pokazują, jak wygrać tę ekscytującą grę.

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Szczepan Bentyn | 2010-05-31

przydatne i całkowicie fundamentalne.

tomi24 | 2016-08-09
Na półkach: Ulubione, Przeczytane