Osobowość lidera

Personal Leadership
83-88607-12-X
biznes, finanse
Karol Cetlin

Aby sprostać wszystkim wyzwaniom XXI wieku, nie wystarczy fachowość i skuteczne metody pracy oraz wypróbowane strategie sukcesu. Wiek ten wymaga szczególnych kompetencji. Wymaga maksymalnego wysiłku intelektualnego, emocjonalnego od tych, którzy chcą skutecznie radzić sobie z sobą i umiejętnie przewodzić innym. Każdy z nas ma ogromny potencjał. Ale w jaki sposób wykorzystać go optymalnie i efektywnie. Ta książka dostarcza wartościowych i wypróbowanych metod, dzięki którym w życiu prywatnym i zawodowym staniesz sie autorytetem.

Krzysiek | 2015-04-23
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 21 kwietnia 2015

Książka, do której napewno wrócę nie raz. Są w niej rzeczy z którymi się nie do końca zgadzam ale ogólnie polecam i sam dziekuję za polecenie.
Warto przeczytać.

Magdalena Bienia | 2011-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2011

Więcej o książce:

Magda | 2013-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2013

Książka, do której warto zajrzeć.Pomocna w samorozwoju, szczególnie ćwiczenia będące uzupełnieniem każdego z rozdziałów. Wiele przydatnych, konkretnych. wskazówek. Książka, do której warto wracać na różnych etapach życia.

Według mnie jej dużym mankamentem jest brak przypisów, a co za tym idzie bibliografii:( Jeżeli ktoś chce doczytać, zgłębić jakiś temat omówiony w książce musi szukać informacji na własną rękę.

Swoją drogą zastanawiam się jak to możliwe, że autor wydał książkę,w której bazuje na wiedzy innych osób, bez określenia komu to zawdzięcza. Podpada pod plagiat:P

chucky | 2016-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2016

Niestety tylko przeciętnie. Nie żałuję czasu spędzonego nad książką, ale już nie wrócę. To dość trudny temat do opisania, bo pewnie nie ma jednego "wzoru" jak zostać liderem. Niemniej, zbyt dużo tu lania wody jak dla mnie i po prostu się z nią męczyłem. Książkę można by skompresować do połowy - przekaz byłby pewnie ten sam i oszczędność czasu większa.

rebeka777 | 2014-11-17

Genialna książka.Warto do niej wracać.

Marta | 2014-01-25
Na półkach: Przeczytane, 2014, Do powrotu
Przeczytana: 27 maja 2014

Raz zdecydowanie nie wystarczy :)

Seweryn | 2017-05-29
AniaZatorska | 2017-03-18