Na zakręcie

Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "My dwudziestolatki, trzydziestolatki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Julia gets a life
ZuzAnka

A to drań! Julia, do niedawna szczęśliwa żona i matka, jest wściekła. Mąż ją zdradza! I to ze wspólną znajomą! Julia wyrzuca go z domu. I wtedy zaczyna się huśtawka: Co będzie z dziećmi? Z pieniędzmi? Z hipoteką? I z nią samą? Samotnej kobiecie "z odzysku" nie tak łatwo dojść do ładu ze swoimi uczuciami i zrozumieć, czego naprawdę chce - powrotu męża czy czegoś zupełnie innego.

Katherina87 | 2012-11-21

Julia Potter, do tej pory szczęśliwa żona i matka, jest wściekła. Mąż ją zdradza. I to ze wspólną znajomą. Julia wyrzuca go z domu. I dopiero wtedy zaczyna się huśtawka: Co będzie z dziećmi? Z pieniędzmi? Z hipoteką? I z nią samą? Samotnej kobiecie z "odzysku" nie tak łatwo dojść do ładu ze swoimi uczuciami i zrozumieć, czego naprawdę chce - powrotu męża... czy czegoś zupełnie innego.

EwaB | 2016-02-15
Bybka | 2015-08-13