Nad przepaścią

Okładka książki Nad przepaścią Lynn Erickson
Okładka książki Nad przepaścią
Lynn Erickson Wydawnictwo: Amber Seria: Wszystko dla Pań kryminał, sensacja, thriller
Wszystko dla Pań
On the Edge
Amber
2004-01-01
2004-01-01
Joanna Nałęcz
miłość tragedia wypadek góry romans śmierć

"Nad przepaścią" należy do gatunku tzw thrillera romantycznego. Łączy zagadkę kryminalną z namiętnym romansem.

Główną bohaterką jest psychoterapeutka Meredith. Gdy w wypadku podczas wspinaczki ginie jej pacjentka Bridget, którą leczyła na lęk wysokości, Meredith nie może opuść poczucie winy, wini również partnera Bridget słynnego himalaistę Erika Amundssona. Mimo własnych ograniczeń szaleńczo zakochana kobieta chciała dzielić z nim wszystkie pasje. Gdy nadarzy się okazja do konfrontacji Meredith wpadnie w sidła zgubnej namiętności...
Przypadnie do gustu wielbicielkom erotyki i romansu z dreszczykiem 😉

ktoś tu próbował stworzyć głęboką analizę psychologiczną bohaterki, a wyszedł mega bełkot przez pół książki, wrażenie, że w kółko czyta się to samo: jaka to ona była niezależna przed a teraz nie potrafi żyć bez faceta bo jest ciągle w jej myślach. Ogólnie miazga - nie książka...

Byłam odrobinę sceptycznie nastawiona do tej książki, na początku myślałam, że to kolejne, egzaltowane 'romansidło' i choć rzeczywiście wiele się nie pomyliłam to jednak książka naprawdę wciąga, przeczytałam ją jednym tchem, a i zakończenie jest dość nieoczekiwane. Polecam jako lekturę na wieczór - dla odprężenia :)

Zdecydowanie powinno toto zostać przeniesione do kategorii pornoromans dla zdesperowanych

• Xxxxxxxxxxx
  • Do kupienia
  • AA mam
  • Kryminały, Thriller
  • 2015

Dodaj cytat z książki Nad przepaścią