Nad przepaścią

Tłumaczenie: Joanna Nałęcz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
On the Edge
83-241-1729-6
agasta

Kiedy pacjentka cierpiąca na lęk wysokości ginie w wypadku w górach, psycholog Meredith Greene obwinia siebie i... Erika Amundssona, światowej sławy himalaistę, który zorganizował fatalną wyprawę wspinaczkową. I dopuścił do tragicznej śmierci kobiety, która go szaleńczo kochała. Ale w miarę jak Meredith okrywa tajemnicę Erika, sama nie potrafi oprzeć się jego urokowi. Wkrótce jednak zaczyna zdawać sobie sprawę, jak niebezpieczna i zgubna namiętność zawładnęła jej duszą.

źródło opisu: okładka

Cosmo | 2013-05-15
Przeczytana: 14 maja 2013

Byłam odrobinę sceptycznie nastawiona do tej książki, na początku myślałam, że to kolejne, egzaltowane 'romansidło' i choć rzeczywiście wiele się nie pomyliłam to jednak książka naprawdę wciąga, przeczytałam ją jednym tchem, a i zakończenie jest dość nieoczekiwane. Polecam jako lekturę na wieczór - dla odprężenia :)

Karolina | 2013-10-23

ktoś tu próbował stworzyć głęboką analizę psychologiczną bohaterki, a wyszedł mega bełkot przez pół książki, wrażenie, że w kółko czyta się to samo: jaka to ona była niezależna przed a teraz nie potrafi żyć bez faceta bo jest ciągle w jej myślach. Ogólnie miazga - nie książka...

nietoperzyca | 2016-09-10
Przeczytana: 17 października 2009