Jeszcze nie dziś

Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "My Dwudziestolatki, Trzydziestolatki...". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
One day, someday
83-241-0250-7
Margot

To szczyt bezczelności! Nie dość, że rozwalił jej samochód, to jeszcze przenosi ją na inne stanowisko. Lu Fisher, asystentka szefa, ma zostać jego kierowcą! A to znaczy, że będzie prowadziła jaguara. I codziennie woziła Joego Delaneya - aroganckiego, gruboskórnego, irytującego. Zupełne przeciwieństwo jej cudownego chłopaka - utalentowanego, delikatnego i wrażliwego. No, może nieco zbyt wrażliwego, zwłaszcza jeśli chodzi o wdzięki innych kobiet...

Marianna | 2016-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2016

Ogólnie słaba książka. Oklepana, ot historia jakich wiele. Język i styl proste. Banalna! To pierwsze, co mi się nasuwa po przeczytaniu. Były momenty zabawne, co ratuje nieco książkę. Dlatego daję 3, choć powinno być niżej. Ja się zastanawiam w jakim celu ktoś pisze takie książki? Nie szkoda papieru na nie? Owszem można przy czytaniu wyłączyć myślenie, odprężyć się, ale nie sposób też się nie zirytować, no bo jak tu nie wpaść w złość czytając takie płytkie, nic niewnoszące historie? Raczej nie polecam, strata czasu.

Sajuri | 2016-12-13

Jeden z moim zdaniem nierzucających na kolana zapychaczy czasu. Podobał mi się Joe, główna bohaterka trochę mniej. Co do Stefana, bez komentarza. Dzieci tworzyły fajny klimat, za dużo jednak było ich udziału w jego tworzeniu, a za mało udziału głównych postaci. W każdym razie zaczęłam i skończyłam. Autorce udało się zatrzymać mnie do końca, co nie zawsze się udaje.

monika625 | 2016-12-26
romansovelove | 2016-11-01