Podniebny kochanek

Seria: Do Torebki
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
The Mile High Guy
miłość,

Zabawna i romantyczna opowieść o Katie, która jest stewardesą w jednej z irlandzkich linii lotniczych. W życiu miłosnym już kilka razy się sparzyła, dlatego od kilku lat jest z tym samym, przeciętnym i nudnawym mężczyzną o imieniu Tim, uwielbianym przez jej rodziców. Podczas lotu z USA do Dublina Katie poznaje pasażera 1 klasy, bajecznie przystojnego i sławnego aktora - Adama Kirrane`a. Cały jej świat staje na głowie. Adam jest wszystkim, czego kobieta może oczekiwać od mężczyzny. Ale dlaczego nalega, by ich znajomość ukrywać w tajemnicy? I czy rzeczywiście jest TYM facetem?

Marta | 2011-02-16

Fabuła prosta, lekka ale podniebna :)

tuniowa | 2013-02-09
Przeczytana: 2012 rok

Łatwo się czytało, ale fabuła była aż za bardzo do przewidzenia. Podsumowując, w sam raz, na raz ;)

Emilka Świtalska | 2013-08-23

Łatwa i szybka. Postać Mike'a była do przewidzenia.

Kasia | 2016-02-16
magdaleks | 2016-01-07