Studentka na wybiegu

Wydawnictwo: Albatros
Model Student
powieść, młodzieżowa
Jenny_89

Siedemnastoletnia Emily Woods staje przed wielką życiową szansą - może zostać gwiazdą wybiegów i okładek ekskluzywnych czasopism. Jej debiut w świecie mody zbiega się z rozpoczęciem studiów na prestiżowym Uniwersytecie Columbia. Pomiędzy sesją zdjęciową a pokazem, pomiędzy kolejnymi wyjazdami, Emily rozpaczliwie stara się znaleźć czas na naukę. Jej droga do sławy jest okupiona wieloma wyrzeczeniami - utratą kontaktu z przyjaciółmi, katorżniczymi ćwiczeniami i dietą. Czy poradzi sobie z licznymi pokusami, oprze się narkotykom, alkoholowi i nieustającej presji? Czy potrafi pogodzić studia i nabierającą tempa karierę?

Alicja | 2011-11-06
Przeczytana: 06 listopada 2011

Przeciętna. Nic wyżej. Nie polecam nikomu do czytania, kto ma lepsze książki na półce. Ewentualnie dla dziewczyn, które chcą coś wiedzieć na temat modelingu. Książkę męczyłam bardzo długo. Tak na prawdę nic się w tej książce nie dzieje... Jest wiele ciekawszych propozycji o podobnej tematyce.

Emily Woods- młoda dziewczyna marzy o byciu modelką, ale chce także studiować- głownie dla tego, że jej matka nie chce, aby zepsuła sobie życie. Dziewczyna ma różne przejścia. Poznaje wiele osób, znajduje się w różnych sytuacjach... Czy dojdzie na szczyt, czy upadnie ? Jeśli interesujesz się światem mody, przekonaj się, że droga do sławy nie jest łatwa.

India | 2011-08-20
Przeczytana: 19 sierpnia 2011

Książka, którą męczyłam dość długo jednak nie przez wzgląd na fabułę ale mało czasu. Sama w sobie? Dość ciekawa, miejscami nawet ciągająca jednak z bólem serca muszę przyznać, że w tej książce nic się nie dzieje. Żadnych zwrotów akcji, szaleńszych miłości, nieprawdopodobnych wydarzeń. Polecam dziewczynom marzącym o karierze modelki, ta książka może otworzyć Wam oczy na pewne sprawy.

holly25 | 2012-06-03
Przeczytana: 23 czerwca 2012

beznadziejna - nic dodać nic ująć

Weronika | 2014-02-18

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Młoda, inteligentna dziewczyna marzy o studiach i karierze modelki. Stara się spełnić marzenia, ale czy to możliwe do pogodzenia?
Historia na podstawie prawdziwych doświadczeń. Autorka, była modelka, udziela barwnych informacji o światku modelingu.
Daje do myślenia, ale bardziej nadaje się do czytania w nudne wieczory.

blooz | 2015-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2015

Bardzo szybko się czyta ale nie zachwyca, nadaje się do poczytania podczas jazdy pociągiem czy jak się czeka w kolejce u lekarza. Emily wydawała mi się trochę nijaka i sama nie wiedziała czego chce.

aniaa | 2012-06-26
Na półkach: 2012, Przeczytane
Przeczytana: 23 czerwca 2012

Początkowo z trudnościami przebijałam się przez pierwsze rozdziały, później nabierając rozpędu i biegnąc szybko przez ostatnie kartki dosięgłam mety. I tak samo było z moimi wrażeniami. Najpierw sądziłam, że to naprawdę nic specjalnego, jednak z czasem wciągnęłam się w losy Emily i uważam, że jest to bardzo dobra książka, traktująca o modelkach początku lat dziewięćdziesiątych. Z przyjemnością obejrzałabym film na podstawie tej książki.

izOOlka | 2013-09-09

Ogólnie książka wg mnie nie dla wszystkich. Jeśli kogoś faktycznie interesuje życie modelek, tryb pracy agencji modowych itd to faktycznie można się dowiedzieć paru rzeczy. Mnie może i zaciekawiła, jednak z trudem dobrnęłam do końca. Z nudów można przeczytać.

adhd | 2011-03-28
Przeczytana: 22 marca 2011

Nic nie wnosząca książka pokazująca zasady panujące w świecie wysokich obcasów. Ale jeżeli ktoś chce przeczytać coś nieskąplikowanego, bez konieczności szukania drugiego dna- można się pokusić. Bardziej dla kobiet, bardziej na wakacje.

ŚliwkowaPanna | 2014-07-24

Sięgnęłam, bo chciałam lekkiego ebooka do poczytania, a że jestem fotografem... niestety rozczarowałam się bardzo, przemęczyłam z trudem 1/3 książki. Nudnie napisane, nie ma w niej zupełnie nic ciekawego, ani zupełnie akcji...

Rampulstelskin | 2016-10-08
Przeczytana: 2015 rok