W moim stylu

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Georgia dokładnie wie, kim jest a przynajmniej tak jej się wydaje. Jest tą rozważną, tą, która ma zawsze wszystko pod kontrolą, do której wszyscy przychodzą po mądrą poradę. A zwłaszcza członkowie jej nie całkiem przeciętnej rodziny ojciec nieustannie archiwizujący swoje papiery, brat, przy którym jego własne dzieci wydają się dorosłe, macocha, zawsze gotowa podać receptę na zwalczanie stresu, a przede wszystkim Ellen, ?mała siostrzyczka Georgii w wieku lat dwudziestu siedmiu emocjonalnie zbliżająca się do czternastu, która nieodmiennie zostawia za sobą szlak niedopałków, zmiętoszonych ubrań oraz nic nie rozumiejących ?byłych .

Olqa | 2012-02-05
Przeczytana: 05 lutego 2012

Cudowna książka! Czytałam ją zachłannie,dając się prowadzić lekką (ale nie banalną) narracją głównej bohaterki. Wbrew pozorom nie jest to kolejne czytadełko, ale książka o poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie,czy na pewno wiemy, kim naprawdę jesteśmy.
Poruszyła mnie, rozbawiła,wzruszyła, skłoniła do przemyśleń...
Będę do niej wracać.

Lily76 | 2013-07-07
Przeczytana: 05 lipca 2013

Zadziwiająco dobra książka (zazwyczaj nie czytam romansów) - zabawna, ale i poważna, sympatyczni bohaterowie z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Zakończenie nieco kiczowate, ale cóż - to przecież melodramat w wersji papierowej.

Eljot | 2013-03-09
Przeczytana: 09 marca 2013

Ksiązka należąca do gatunku takich sobie, ale całkiem przyjemnych czytadeł. Nie jest nudna, jednakze nie zachwyca ani merytoryką, ani fabułą. Raczej jedna z tych na pochmurne dni. Można się przy niej odstresować, gdyż nie trzeba się mocno skupiać podczas czytania.

Dramatyczna historia opisana na poczatku powiesci wciąga czytelnika. Kiedy zaczęlam współczuć tej małej, bezbronnej dziewczynce okazało się, że to wymyślona przez główna bohaterkę opowieść.
Ciekawostką dla czytelnika sa przeskoki w czasie, które opisują zycie małej Georgii oraz jej rodziny. Poszczególne elementy tej historii układają się w jedna całość jak układanka.

A teraz może trochę o samej fabule...
Główną bohaterką jest inteligentna, zrównowazona kobieta o oryginalnym imieniu, lat trzydzieści parę, z wykształcenia i zawodu terapeutka. jak przystało na dojżałą damę wykonująca tak powazny zawód, Georgia jest nie tylko sama ułożona, ale ma również podobnego do siebie narzeczonego, który przeświadczony jest nie...

Kakulka | 2013-09-10

Lekka, przyjemna książka na dobry sen.

Aga Gojżewska | 2011-08-15
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, Ulubione