Romans bez ramiączek

Wydawnictwo: G+J
832381709X

Do trzydziestki zostało Darcy tylko 207 dni pracujących. Jak w tak krótkim czasie zrealizować marzenia o własnym gabinecie, wspaniałym mieszkaniu i mężczyźnie, który byłby zainteresowany trwałym związkiema

Beata | 2012-12-16
Przeczytana: 16 grudnia 2012

Jest to książka, którą się czyta bez większego zaangażowania emocjonalnego, typowe amerykańskie romansidło ciut większych lotów niż harlequin.Bohaterka , standardowa amerykanka po trzydziestce, która sama nie wie czego chce od życia.Ogólnie , dość wartka akcja,sporo dialogów i wręcz banalny język.

pannaT | 2013-05-28
Przeczytana: 28 maja 2013

Przyziemne romansidło ;). Podobało mi się pojawienie cowboy'a z kapeluszem, diabelskiego kota, babci pełnej wigoru oraz przyjacielskiego ,,włamywacza", który nie wie, że do mieszkania wchodzi się drzwiami. Dużo humoru ;) Jednak nie podobało mi się to, że 29 latka i jej 23 lenia siostra momentami, a w sumie większość czasu zachowywały się jak nastolatki. Cóż, jednak kobietki potrafią być naiwne..

Jagoda | 2014-02-28
Przeczytana: 19 lutego 2014

Całkiem przypadkiem wpadła mi w ręce niedawno ta książka, postanowiłam dać jej szanse i się nie zawiodłam. Opowiada o losach prawie 30letniej kobiecie która stara się ze wszystkich sił pokazać światu że jest w stanie sama ze wszystkim się uporać i sama siebie utrzymać. Nie myśli jeszcze o założeniu rodziny, w pierwszej kolejności chce zdobyć zasłużony awans i co za tym idzie podwyżkę i utrzymywać się sama w wielkim mieście. Oczywiście podświadomie pragnie miłości....na jej drodze pojawia się pewien przystojny Australijczyk...który chce jej udowodnić że w życiu są ważniejsze rzeczy jak praca...Przeurocza historia :) Polecam serdecznie :)

Natalia | 2014-12-25
Przeczytana: 25 grudnia 2014

Bardzo lekka historia o miłości, o podejmowaniu decyzji, życiowych stereotypach. Nie jest zbyt skomplikowana ale to takie typowe romansidło dla kobiet. Bardzo polecam i miło się zrelaksować bez większych emocji.

Lucy78 | 2015-06-29

"nigdy nie wychodż, za człowieka który nie umie rozśmieszyć Cię do łez.."
"dla mnie zawsze będziesz małą dziewczynką....Pewnego dnia zrozumiesz jakie to cudowne...kiedy wspólne wspomnienia łączą Cię z ludżmi ,którzy znają Cię całe Twoje życie Taka jaka naprawdę jesteś"

sonia | 2010-08-10
Przeczytana: 2010 rok

Żeby nie nudy w pracy, pewnie nie dotarłabym do jej końca. Amerykańskie tanie pisanie jak dla mnie.

Zanetka | 2011-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2011

Typowe romansidło z wyidealizowanymi romantycznymi scenami. Czytadło lekkie i bezstresowe.

Joanna Bożek | 2010-02-06
Przeczytana: 2006 rok

lekka, cudowna, wspaniała i pełna humoru - po prostu świetna

arianna25 | 2011-10-14
Przeczytana: 14 października 2011

Jak na tego typu literaturę to całkiem śmieszna, książka nie jest najwyższych lotów, ale zapewnia rozrywkę. polecam, jak nie ma nic innego pod ręką :)

Katarzyna | 2015-09-17
Przeczytana: 17 września 2015

Ksiazke czyta sie lekko, szybko i nie odczuwa sie przy tym zbyt wiekszego zangazowania.