Deadline

Wydawnictwo: Bellona
Deadline
Joanna

Jedna matka, jedna córka i trzy matki chrzestne ponownie wyruszają na podbój świata! Tym razem, sympatyczne bohaterki cyklu autorstwa Fern Michaels będą musiały stawić czoła duchom, nękającym pierwszą damę stanu Kalifornia, tajemniczemu zaginięciu młodziutkiej gwiazdy horrorów klasy B i... operacji na otwartym sercu, która sprawi, że wypowiedzą wreszcie wojnę szkodliwym nałogom! Czy Abby, córka Toots, odnajdzie w końcu prawdziwą miłość... a może przyzna się przed samą sobą, że już dawno ją znalazła? Co zrobi Toots, kiedy na horyzoncie zamajaczy kandydat na dziewiątego, tak, DZIEWIĄTEGO męża? Czy Sophie znajdzie szczęście przy boku szarmanckiego detektywa... i czy rozwikła zagadkę kolejnego morderstwa? Jakie przygody czekają Idę i Mavis w niełatwym biznesie przygotowywania zmarłych do ich ostatniej ziemskiej drogi? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w czwartym tomie cyklu!

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl/?c=ksiazka&bid=8711

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/?c=ksiazka&bid=8711