Smak miodu

Eileen Goudge Wydawnictwo: Muza Cykl: Carson Springs (tom 2) Seria: Z wachlarzem literatura obyczajowa, romans
8373196617
Agnieszka Kwiecień
Muza
Carson Springs (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
8373196617
Agnieszka Kwiecień
Z wachlarzem

Kolejny raz przenosimy się do Carson Springs i spotykamy ze znanymi bohaterami.
Tym razem główną bohaterką nie jest jednak Sam, a jej przyjaciółka Gerry, która po niemal 30 postanawia odszukać oddaną do adopcji córkę.
Życie toczy się dalej, mieszkańcy przeżywają mniejsze i wielkie sukcesy, rozczarowania i dramaty. Podejmują różne decyzje i cieszą uroczą codziennością.
Taka...

Druga część trylogii mnie nie zawiodła. Książka o przyjaźni, miłości, trudnych decyzjach. Polecam

Drugi tom trylogii o mieszkańcach kalifornijskiego miasteczka Carson Springs poświęcony jest rozliczeniu z grzechami młodości Gerry Fitgerard samotnie wychowującą dwójkę dzieci. W młodości Gerry obrała drogę życia w zakonie , jednak w przeddzień złożenia ślubów zmienia swoją decyzję, ucieka z klasztoru i wyjawia swą tajemnicę – miłość do księdza i nieoczekiwana ciąża. Nie...

Ciężka...nie polecam

Akcja dzieje się tak na prowincji, w cudownych miasteczku, Carson Springs, kontynując losy bohaterów, których poznaliśmy w tomie pierwszym trylogii. Mam jednak kilka zastrzeżeń z punktu widzenia prawdopodobieństwa psychologicznego. Fakt, że Claire, poznawszy swoja biologiczną matkę, porzuca dotychczasowe (bardzo dobrych, oddanych jej adoptowanych rodziców,z którymi była...

• 2010
  • Wymienię
  • 2007
  • Literatura "dorosła"
  • Przeczytane przed kilkoma laty
  • Chcę mieć lub wypożyczyć
  • Tomy
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Smak miodu